دسته‌ها
دانلود فیلم

عکسبرداری اصلی از زندانیان بهشت ​​آغاز شده است

عکاسی اصلی اکنون در AMG International Film Ltd آغاز شده است زندانیان بهشت. این فیلم با بازی الی بامبر (دادگاه کریستین کیلر ، Les Miserables ، حیوانات شبانه) و مهدی دهبی (مسیحا ، مردی تحت تعقیب ، پسر دیگر) به کارگردانی شده است میچ جنکینز (نمایش ، نمایش ها) از یک فیلمنامه اصلی توسط آلن گویندن و جیسون وینگارد و توسط تولید شده است آلن گویندن (گوگرد و سفید) برای AMG International Film Ltd.

جی جی فیلد (گمشده در فضا ، The Romanoffs ، Ford vs Ferrari) و امی بث هیز (Misfits ، آقای سلفریج ، فلاک) به بازیگران پشتیبانی پیشین اعلام شده بپیوندید روپرت پنی جونز (عشق سارا ، ویتا و ویرجینیا ، Matchpoint) ، رونا میترا (آخرین کشتی ، جهان زیرین: ظهور لیکان ها) و ادوارد آکروت (رودن ، کشتن حوا ، نابغه پیکاسو) در موریس برای فیلمبرداری یکی از اولین تصاویر مهم جدید که در زمان شیوع Covid-19 شروع به تولید کرده است.

فیلم پیشنهادی  M. Night Shyamalan’s Old یک پیش پرده جدید دریافت می کند

آلن گوویندن ، تهیه کننده گفت: “به ارمغان آوردن تولید یک فیلم در طی یک همه گیر جهانی یک چالش یک عمر بوده است ، اما این یکی از تصمیمات من برای موفقیت است. این داستان برای من فوق العاده مهم است و اینکه بتوانم آن را با بازیگران ، خدمه و کارگردان فوق العاده ما در جزیره تولد من زنده کنم یک افتخار و امتیاز واقعی است ”

بامبر توسط کورتیس براون و UTA و دهبی توسط مدیریت کوراندا و آژانس استعدادهای درخشان پارادیم صعود می کنند. Feild توسط The Artists Partnership ، Mosaic and Verve و Hayes توسط Hamilton Hodell در انگلیس و Alan Siegel Entertainment در ایالات متحده جایگزین شده است. میترا با 42 ، بوخوالد و بدون عنوان ، پری جونز با ARG Talent و آكروت با كورتیس براون و آژانس هنرهای نمایشی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *