دسته‌ها
دانلود فیلم

عکسبرداری اصلی از زندانیان بهشت ​​آغاز شده است

عکاسی اصلی اکنون در AMG International Film Ltd آغاز شده است زندانیان بهشت. این فیلم با بازی الی بامبر (دادگاه کریستین کیلر ، Les Miserables ، حیوانات شبانه) و مهدی دهبی (مسیحا ، مردی تحت تعقیب ، پسر دیگر) به کارگردانی شده است میچ جنکینز (نمایش ، نمایش ها) از یک فیلمنامه اصلی توسط آلن گویندن و جیسون وینگارد و توسط تولید شده است آلن گویندن (گوگرد و سفید) برای AMG International Film Ltd.

جی جی فیلد (گمشده در فضا ، The Romanoffs ، Ford vs Ferrari) و امی بث هیز (Misfits ، آقای سلفریج ، فلاک) به بازیگران پشتیبانی پیشین اعلام شده بپیوندید روپرت پنی جونز (عشق سارا ، ویتا و ویرجینیا ، Matchpoint) ، رونا میترا (آخرین کشتی ، جهان زیرین: ظهور لیکان ها) و ادوارد آکروت (رودن ، کشتن حوا ، نابغه پیکاسو) در موریس برای فیلمبرداری یکی از اولین تصاویر مهم جدید که در زمان شیوع Covid-19 شروع به تولید کرده است.

فیلم پیشنهادی  کانال ویدیویی Arrow یک تریلر را برای نسخه های جدید خود منتشر می کند که شامل Jesus Shows You Way to Highway

آلن گوویندن ، تهیه کننده گفت: “به ارمغان آوردن تولید یک فیلم در طی یک همه گیر جهانی یک چالش یک عمر بوده است ، اما این یکی از تصمیمات من برای موفقیت است. این داستان برای من فوق العاده مهم است و اینکه بتوانم آن را با بازیگران ، خدمه و کارگردان فوق العاده ما در جزیره تولد من زنده کنم یک افتخار و امتیاز واقعی است ”

بامبر توسط کورتیس براون و UTA و دهبی توسط مدیریت کوراندا و آژانس استعدادهای درخشان پارادیم صعود می کنند. Feild توسط The Artists Partnership ، Mosaic and Verve و Hayes توسط Hamilton Hodell در انگلیس و Alan Siegel Entertainment در ایالات متحده جایگزین شده است. میترا با 42 ، بوخوالد و بدون عنوان ، پری جونز با ARG Talent و آكروت با كورتیس براون و آژانس هنرهای نمایشی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *