دسته‌ها
دانلود فیلم

فاکس یک نمایش انیمیشن جدید از Dan Harmon در یونان باستان سفارش داده است

FOX رسماً یک کمدی انیمیشن را در خالق برنده جایزه امی در یونان باستان افسانه ای سفارش داده است دن هارمون (“ریک و مورتی” ، “جامعه”) برای اولین بار در سال 2022 اعلام شد ، توسط مایکل ترون، رئیس سرگرمی ، FOX سرگرمی.

این مجموعه با محوریت خانواده ای ناقص از انسان ها ، خدایان و هیولاها ساخته شده است که سعی دارد یکی از اولین شهرهای جهان را بدون کشتن یکدیگر اداره کند ، محصول معاملات مستقیم انیمیشن Harmon و FOX Entertainment است که سال گذشته رونمایی شد. این پروژه به طور کامل متعلق به FOX Entertainment است و توسط استودیوی انیمیشن برنده جایزه Emmy FOX ، Bento Box Entertainment تولید می شود ، همچنین این مجموعه اولین سری است که تحت مدل مستقیم پخش FOX به جلو حرکت می کند.

“این را به دان هارمون بسپارید تا افسانه های تمدن اولیه یونان را به تفسیر قابل توجهی در مورد سیاست امروز ، مشاهیر و فرهنگ پاپ تبدیل کند” گفت خار. “این پروژه یک کمدی خانوادگی فوق العاده بی احترامی است که توسط یکی از مبتکرترین داستان نویسان شهر گفته شده است. ما افتخار می کنیم که در این مجموعه با Dan مشارکت داریم ، که باعث می شود فضای ما در فضای انیمیشن تقویت شود و در ادامه ساخت FOX Entertainment ، اولین قدم مهم برای ما با اولین دارایی کاملاً اختصاصی ما باشد. “

هارمون خالق و تهیه کننده اجرایی مجموعه طنز طولانی مدت “جامعه” است که چندین نامزدی جایزه امی ، جوایز منتقدان و جوایز بیشتر را به خود اختصاص داده است. او همچنین خالق و تهیه کننده اجرایی “Rick & Morty” است که برنده جوایز امی برای برنامه انیمیشن برجسته در سال های 2018 و 2020 شد. در سال 2015 ، مدیر اجرایی هارمون فیلم انیمیشن “Anomalisa” نامزد اسکار را تولید کرد.

فیلم پیشنهادی  Netflix سفارش انیمیشن جدید Godzilla را داده است

ارسال صدا برای این برنامه در حال حاضر در جریان است و طی ماه های آینده اعلام خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *