دسته‌ها
دانلود فیلم

فرانسوا سیویل ، اوا گرین و وینسنت کسل برای بازی در اقتباس فیلم جدید دو قسمت از سه تفنگدار

فرانسوا سیویل ، اوا گرین و وینسنت کسل قرار است در دو قسمت اقتباسی جدید از D’Artagnan ، Milady و Athos بازی کنند Alexandre Dumas ‘The Three Musketeers.

این فیلم ها نامیده می شوند سه تفنگدار – D’Artagnan و سه تفنگدار – میلادی و توسط آن کارگردانی خواهد شد مارتین بوربولون. ماتیو دلاپورت و الكساندر دو لا پاتلیر فیلمنامه هر دو فیلم را نوشت که اکنون در مرحله پیش تولید هستند.

به گزارش ورایتی ، فیلم ها همزمان در اواخر تابستان امسال در فرانسه فیلمبرداری می شوند.

بازیگران همچنین شامل پیو مارماï به عنوان Porthos ، رومن دوریس به عنوان آرامیس ، ویکی کریپس (نخ فانتوم) به عنوان ملکه آن اتریش ، لویی گارل به عنوان پادشاه لوئی سیزدهم ، لینا خدری (اعزام فرانسوی) به عنوان کنستانس بوناسیو ، و الیور جکسون کوهن (مرد نامرئی) به عنوان دوک باکینگهام.

فیلم پیشنهادی  Zack Snyder’s Justice League تریلر جدیدی دریافت می کند

اعلامیه ها در مورد اینکه چه کسی در نقش ریشلیو و دیگران بازی خواهد کرد طی هفته های آینده اعلام خواهد شد. این اقتباس همچنین شخصیت جدیدی را به نام هانیبال معرفی می کند که براساس داستان واقعی لوئیس آنیابا ، اولین تفنگدار سیاه پوستان در تاریخ فرانسه ساخته شده است.

این فیلم ها توسط مدیر عامل فصل 2 تولید می شوند دیمیتری رسام (شازده کوچولو) و Pathé ، در حالی که M6 به عنوان تهیه کننده مشترک پروژه همراه با فیلم Constantin Film آلمان و DeAPlaneta اسپانیا فعالیت خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *