دسته‌ها
دانلود فیلم

فرانسیس فورد کوپولا در حال انتشار برش جدیدی برای The Godfather: Part III با شروع و پایان جدید است

تصاویر پارامونت اعلام کرده است که ویرایش و بازسازی جدیدی از آن را منتشر خواهد کرد Francis Ford Coppola’s فیلم آخر در سه گانه حماسی پدرخوانده اش با عنوان Mario Puzo’s The Godfather، Coda: The Death of Michael Corleone.

این نسخه جدید از پدرخوانده: قسمت سوم کاپولا و پوزو ، نویسنده فیلمنامه و نویسنده فیلمنامه ، به دیدگاه اصلی فینال دست یافتند ، که برای بهترین ارائه آخرین فصل حماسه کورلئونه ، با دقت بازسازی شده است. Mario Puzo’s THE GODFATHER، Coda: The Death of Michael Corleone در ماه دسامبر اکران نمایشی محدودی خواهد داشت و به دنبال آن در سیستم عامل های سرگرمی خانگی دیجیتال و دیسک موجود خواهد بود.

“” Mario Puzo’s THE GODFATHER، Coda: The Death of Michael Corleone “تصدیق ماریو و عنوان مورد نظر من و اهداف اصلی ما برای آنچه” پدرخوانده: قسمت سوم “شد ،” گفت کوپولا. “برای این نسخه از فینال ، من شروع و پایان جدیدی ایجاد کردم و برخی صحنه ها ، عکس ها و نشانه های موسیقی را مرتب کردم. با این تغییرات و تصاویر و صدای بازیابی شده ، برای من نتیجه گیری مناسب تری برای “پدرخوانده” و “پدرخوانده: قسمت دوم” است و من از جیم جیانوپولوس و پارامونت سپاسگزارم که به من اجازه دادند دوباره آن را مرور کنم. “

اقتباس فیلم استادانه کوپولا از رمان پوزو روایت ظهور و سقوط خانواده کورلئونه است و این حماسه به حق یکی از بزرگترین ها در تاریخ سینما تلقی می شود. امسال 30 سالگی خود را جشن می گیرند ، پدرخوانده: قسمت سوم هفت بار نامزد اسکار شد ، از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی *. این فیلم مایکل کورلئونه را دنبال می کند (آل پاچینو) ، اکنون در سن 60 سالگی است ، زیرا او می خواهد خانواده خود را از شر جنایت خلاص کند و جانشین مناسبی برای امپراتوری خود پیدا کند.

فیلم پیشنهادی  مجموعه اصلی ارباب حلقه ها توسط استودیو آمازون فصل دوم را در بریتانیا فیلمبرداری می کند

نسخه اصلی قسمت سوم ضعیف ترین فیلم در سه گانه بود بنابراین امیدوارم این برش جدید بسیار بهتر کار کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *