دسته‌ها
دانلود فیلم

فلش و پرنس بارین در کلیپ تازه بازسازی شده از Flash Gordon می جنگند

STUDIOCANAL از اعلام جدید هیجان زده است 4k ، کیفیت فوق العاده بالا مرمت کلاسیک فرقه مایک هاج فلش گوردون (1980) ، به افتخار چهلمین سالگرد فیلم این فیلم در نسخه 4K UHD جمع آوری ، Blu-ray ، Steelbook ، DVD و دیجیتال به بازار عرضه خواهد شد 10 آگوست، با نمایش های ویژه TBC. FLASH GORDON نیز در تابستان امسال توسط STUDIOCANAL در فرانسه ، آلمان ، استرالیا و نیوزلند توزیع می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=osvlsK1wZXE

فلش گوردون 1980 اقتباس فیلم فضایی اپرا در سال 1980 به کارگردانی مایک هاجز (دریافت کارتر ، رنگین کمان سیاه) بر اساس استریپ استریپ به همین نام ساخته شده توسط الکس ریموند و اقتباس از صفحه نمایش توسط مایکل آلین (وارد اژدها شوید) و لورنزو سمپل جونیور (کینگ کونگ) تولید شده توسط دینو دو لورنتیسیس (سرپیکو ، کینگ کنگ) ، با فیلمبرداری گیلبرت تیلور (جنگ ستارگان چهارم: یک امید جدید ، دکتر استرنگلو) ، این فیلم همچنین برای موسیقی متن فیلم قابل توجه است ، که توسط کوئین با بخش های ارکسترال توسط هاوارد بلیک ساخته ، اجرا و تهیه شده است.

فیلم پیشنهادی  Apple Original Films و A24 برای همکاری در تراژدی مکبث Joel Coen

فلش گوردون این کمیک به عنوان روزانه از سال 1934 تا 1992 اجرا می شد ، به دنبال آن یک نوار یکشنبه که تا سال 2003 اجرا شد. این طنز تأثیر شخصیت های طنز اولیه ابرقهرمانی ، از لباس و روایت معکوس یک بیگانه قهرمان روی زمین در سوپرمن تا اولین حضور بتمن بود. در کمیک های کارآگاه ، DNA هنوز در شخصیت ها مشهود است. طنز ریموند همچنین در ژانر علمی تخیلی گسترده تر ، از جیمز تیبریوس کرک تا جنگ ستارگان ، تأثیر داشت. جورج لوکاس آنقدر فلش گوردون را دوست داشت ، او سعی کرد از فیلم King King حقوق لازم را برای ساخت فیلم بدست آورد. با این حال ، کینگ ویژگی قبل از روی آوردن به هاجز ، فدریکو فلینی و سپس نیکلاس روگ را در ذهن داشت اما لوکاس هنوز هم این کمیک را به عنوان الهام بخش از حماسه فضایی مشهور خود ذکر می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *