دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم انیمیشن Lord of the Rings: The War of the Rohirrim پیش روی ماست

بیست سال پیش بود که ارباب حلقه ها ابتدا به صفحه بزرگ ضربه بزنید. پیتر جکسون سازگاری از جی آر آر تالکین کلاسیک یکی از بزرگترین سه گانه ها را برای ما به ارمغان آورده است. ما آن را میدانیم آمازون در حال کار بر روی یک مجموعه تلویزیونی در سرزمین میانه است (اما این کمتر صدا از تالکین و بیشتر از بازی تاج و تخت با برهنگی و صحنه های جنسی ذکر می شود. امیدوارم که در نهایت خوب باشد ، اما ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم) ، اما اکنون اخباری می آید که New Line Cinema با همکاری کرده است انیمیشن برادران وارنر برای تولید یک ویژگی انیمیشن اصلی به کارگردانی کنجی کامیاما (Blade Runner: Black Lotus ، Ghost in the Shell: Stand Alone Complex مجموعه تلویزیونی) – ارباب حلقه ها: جنگ روهیریم.

گفته می شود که این ویژگی مستقل به عنوان یک قطعه همراه سه گانه ارباب حلقه های New Line ، همراه با داستان و عناصر هنری آن فیلم ها در سراسر بافته شده است. در حال تولید است جوزف چو با جفری آدیس و ویل متیوز (کریستال تاریک: عصر مقاومت) در حال نوشتن فیلمنامه. برنده اسکار فیلیپا بوینز، از تیم فیلمنامه نویسی پشت سه گانه “ارباب حلقه ها” و “هابیت” ، به عنوان مشاور این پروژه خدمت می کند.

فیلم پیشنهادی  Cleanin 'Up The Town ، با یادآوری Ghostbusters - این فیلم مستند هفته آینده پخش می شود

در بیانیه مشترک ، کارولین بلک وود ، مدیر ارشد اجرایی ، گروه تصاویر برادران وارنر و ریچارد برنر ، رئیس جمهور و مدیر ارشد خلاقیت New Line Cinema ، “همه ما در New Line علاقه عمیقی به دنیای خارق العاده J.R.R احساس می کنیم. تالکین خلق کرد ، بنابراین فرصت غواصی دوباره با تیم در Warner Bros. انیمیشن به سرزمین میانه رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است. طرفداران Helm’s Deep را به عنوان صحنه یکی از بزرگترین نبردهای فیلمبرداری می دانند و با داشتن همان چشم اندازهای خلاق درگیر و کنجی کامیاما درخشان در راس آن ، ما نمی توانیم برای ارائه یک دیدگاه تازه از آن هیجان زده شویم. تاریخی که مخاطبان جهانی را به تجربه جدید و حماسه پیچیده سرزمین میانه دعوت خواهد کرد. “

“این باز هم نمایش حماسی دیگری از J.R.R. دنیای تالکین که قبلاً هرگز گفته نشده است. ما مفتخریم که با استعداد باورنکردنی پشت هر دو سه گانه فیلم همراه با مفاخر خلاق جدید برای گفتن این داستان شریک هستیم. “ گفت سام رجیستر ، رئیس انیمیشن برادران وارنر. “و بنابراین شروع می شود.”

این پروژه با کار انیمیشن در Sola Entertainment و انتخاب صدا برای صفحه نمایش بزرگ ، به سرعت در حال پیگیری است. توزیع فیلم توسط برادران وارنر در سراسر جهان انجام خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *