دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم ترسناک Classic Universal Pictures برای نمایش رایگان در YouTube به صورت رایگان

این ژانویه ، NBCUniversal به طرفداران این فرصت را می دهد تا به برخی از وحشتناک ترین فیلم های کلاسیک Universal Pictures که تاکنون در یکی از بزرگترین کانال های وحشتناک YouTube ساخته شده است ، “ترس: خانه وحشت”.

راه افتادن 15 ژانویه ، 2021پیش از دوشنبه آبی ، طرفداران این فرصت را خواهند داشت که بلوز ژانویه را بترسانند و یک گام به عقب بروند و یک مجموعه باورنکردنی از فیلم های فرقه کلاسیک دوباره تسلط یافته را به صورت رایگان تماشا کنند از جمله دراکولا (1931) ، فرانکشتاین (1931) ، مومیایی (1932)، مرد نامرئی (1933)، مرد گرگ نما (1941)، عروس فرانكشتاین (1935) و ابوت و کاستلو با فرانکشتاین ملاقات می کنند (1948)

در بیش از 100 سال سابقه خود ، یونیورسال پیکچرز خانه ژانر کلاسیک هیولا قلمداد شده است و مخاطبان را با مجموعه ای عجیب و غریب از جمله خون آشام ها ، مومیایی ها ، گرگینه ها و موارد دیگر آشنا می کند.

فیلم پیشنهادی  سوپرنوا با بازیگران کالین فیرت و استنلی توچی در جشنواره بین المللی فیلم سن سباستینان 2020

هر فیلم به صورت جداگانه اکران می شود و به مدت هفت روز برای تماشا در دسترس خواهد بود ترس: خانه وحشت کانال یوتیوب. علاوه بر این ، در هفته اول نمایش فیلم ، طرفداران این فرصت را دارند که این فیلم ها را با قیمت تخفیف به مجموعه دیجیتال خود اضافه کنند ، به آنها اجازه می دهد هر زمان که بخواهند ، هر چند بار که می خواهند تماشا کنند!

چه به دنبال ترسناک پرش سریع باشید ، چه برای مجموعه ای از وحشتناک ترین قتل ها یا فقط تماشای دوباره نمادین ترین صحنه های تاریخ وحشت ، ترس مقصد نهایی شما خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *