دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم جدید اکشن گای ریچی ، با بازی جیسون استاتهام ، اوبری پلازا ، کری الوز و …

گای ریچی تولید فیلم بدون عنوان آینده این پنجشنبه ، 14 ژانویه در دوحه ، قطر آغاز شده و در آنتالیا ، ترکیه نیز فیلمبرداری خواهد کرد. این فیلم بار دیگر ریچی را با هم متحد می کند جیسون استاتهام، دومین فیلم خود را برای Miramax به دنبال WRATH OF MAN علامت گذاری می کنند ، و همچنین به نمایش در خواهد آمد اوبری پلازا (مبارک ترین فصل ، پارک ها و تفریحات) کری الوز (SAW ، THE PRINCESS عروس ، چیزهای عجیب تر) و باگی مالون (آقایان)

“گای و جیسون بارها و بارها با همکاری خود مخاطبان را تحت تأثیر قرار داده اند و ما مشتاقانه منتظریم این تولیدات را به شهر دوحه قطر ، یک بازار رو به رشد در فضای سرگرمی و رسانه ها ، ارائه دهیم.” رئیس گروه رسانه beIN می گوید ، ناصر الخلائفی. “این فیلم سومین همکاری ما با ریچی را نشان می دهد و به لیست گسترده ای از 20 پروژه منتشر شده یا در حال تولید از زمان خریداری MiAMax توسط beIN اضافه شده است – شاهدی برای موفقیت مستمر ما در دستیابی به اهداف مورد نظر برای تکامل استودیو در حالی که متعهد باقی ماندن در اولویت قرار دادن سرمایه گذاری در فیلم های ابتکاری و مربوط به فرهنگ. “

ریچی کارگردانی و تهیه کنندگی فیلمنامه ای را بر عهده دارد که توسط نویسنده نوشته شده است ایوان اتکینسون و مارن دیویس (آقایان ، خشم انسان) ، با بازبینی های ریچی. اتکینسون همچنین تولید خواهد کرد. بیل بلوک برای Miramax تولید خواهد شد که همچنین بودجه کامل فیلم را نیز تأمین می کند و STX از طریق شبکه شرکای توزیع بین المللی خود مستقیماً در ایالات متحده ، انگلیس و ایرلند و سایر نقاط جهان توزیع می کند. STXfilms سال گذشته با بازی Ritchie’s The Gentlemen که موفق شد 115 میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند موفقیت بزرگی کسب کرد.

فیلم پیشنهادی  با راه اندازی مجدد Resident Evil ، Kaya Scodelario ، Robbie Amell ، Hannah John-Kamen ، Neal McDonough ، Tom Hopper و Avan Jogia دریافت می کنند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *