دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم مستندی جدید آدری هپبورن را تماشا کنید

ویژگی جدید را بررسی کنید آدری، کارگردانی شده توسط هلنا کوآن و ظاهر از شان هپبورن فرر و اما فرر (پسر و نوه آدری هپبورن) ، کلر وایت کلر (مدیر هنری سابق در جیوانچی) و فرانچسکا هیوارد (بازیگر و رقصنده) و موارد دیگر ، در DVD و Digital Download 30th نوامبر 2020.

این فیلم شامل طراح رقص است وین مک گرگور CBE ، رقصنده و بازیگر فرانچسکا هایوارد و مدیر هلنا کوآن صحبت کردن در مورد میراث آدری ، و زندگی او در خارج از صفحه از ازدواج با او مل فرر ، به عشق مادر بودن و فداکاری در کار با یونیسف.

https://www.youtube.com/watch؟v=w55NTTTgkWQ

نگاهی صمیمی به یکی از بزرگترین ستارگان مد و هالیوود ، آدری هپبورن. این مستند ویژگی بصیرتی پشت لنزها قرار می گیرد و فیلم های دیده نشده از زندگی او را نشان می دهد و زن پشت این شمایل را به نمایش می گذارد. تصویری از یک انسان متعارض ، که قدرت و آسیب پذیری را نشان می دهد ، و پیچیدگی ها ، ناامنی ها ، چالش ها و پیچیدگی هایش او را به یک نیروی طبیعت تبدیل کرده است که امروزه حضور آن در سراسر جهان احساس می شود.

فیلم پیشنهادی  بهشت در تریلر Waikiki چرخشی تاریک می گیرد

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. به عنوان LFF Amazon Associate از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *