دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم های جاسوسی که ارزش تماشای دوم را دارند

اگرچه نکته ای بسیار ذهنی در مورد بهترین فیلم ها وجود دارد ، اما همه ما می توانیم قبول کنیم که به نظر می رسد برخی از ژانرها عملکرد بهتری نسبت به برخی دیگر دارند. فیلم های جاسوسی همیشه مخاطبان زیادی را جذب می کند ، از پیوند در کازینو رویال به چیزی از جان لو کار ، مانند تینکر ، خیاط ، سرباز ، جاسوسی ، چیزهای زیادی برای نگه داشتن شما در لبه صندلی وجود دارد. بنابراین ، به نظر ما در اینجا برخی از بهترین فیلم های جاسوسی ارزش یک نگاه دوم را دارند.

نام باند ، جیمز باند. جیمز باند ، نماینده انگلیس ، یکی از جوانترین و جاسوس ترین افراد در همه زمان ها ، فیلم های زیادی به نام خود دارد. البته طی سالهای گذشته بازیگر اصلی تغییر کرده است ، شان کانری ، دانیل کریگ ، کما پیرس برازنان و راجر مور به نوبت برای بازی در نقش اصلی اغواگر مرد بازی می کنند. اکثر مردم می توانند به شما بگویند که باند مورد علاقه آنها کیست ، اما این قالب سالها کار کرده است. با اختراعات آینده نگرانه و پرتحرک از Q تا زنگ های مبهم Moneypenny و مشت آهنین M. بدون شک فرار واقعی با چند پیچ ​​و تاب در طول راه است. قابل توجه باند هرگز نمی میرد ، اما گاهی دخترش می میرد. به نظر می رسد این مجموعه ناقص است و تهیه کنندگان فیلم قول می دهند که قسمت دیگری به زودی در کنار ما باشد.

یکی دیگر از قهرمانان جاسوسی سریالی تام کروز در نقش اول در است ماموریت غیرممکن مجموعه ای از فیلم ها. کروز به خاطر انجام همه شیرین کاری های خودش افتخار می کند و چندین بار این اتفاق باعث زخمی شدن او شده است. تا چه زمانی او قادر خواهد بود که به این کار ادامه دهد ، مانند بقیه ما ، که تمام مدت پیر است ، مشخص نیست ، اما حق رای دادن فیلم همچنان محبوبیت فوق العاده ای دارد. ظاهراً در Mission: Impossible Fallout 106 بار از صحنه پریدن از صحنه هواپیما فیلمبرداری کرد تا عکس مورد نیاز خود را بدست آورد. بدون شک فیلم ها اکتان بالایی دارند و اقدامات زیادی برای چسباندن بیننده به صفحه دارند. برخی از امتیازات سینمایی با نمایش دنباله ها آن را از دست می دهند ، اما به نظر می رسد این یکی توانسته است با هر بار اکران فرمول جادویی را زنده نگه دارد ، آنها موفقیت کسب می کنند.

فیلم پیشنهادی  راسل کرو در کلیپی از هیجان جدید جاده خشمگین بی روح است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *