دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم گمشده George A. Romero ، The Amusement Park ، توسط Shudder انتخاب شده است

لرزیدن، خدمات جریان برتر AMC Networks برای ترسناک ، هیجان انگیز و فوق العاده ، اعلام کرده است که شهربازی برای آمریکای شمالی ، انگلیس ، ایرلند ، استرالیا و نیوزیلند. شهربازی، فیلم از دست رفته فیلمساز مستقل دنباله دار و نماد سینمای ژانر جورج A. رومرو، تابستان امسال برای اولین بار در تاریخ پخش خواهد شد. علاوه بر این، لرزیدن پوستر فیلم را که توسط هنرمند لهستانی خلق شده منتشر کرد الکساندر واسیلوسکی.

اخیراً 46 سال پس از اتمام آن توسط بنیاد George A. Romero و تولید شده توسط سوزان دسروچر-رومرو، شهربازی توسط 4k توسط بازسازی شد IndieCollect در شهر نیویورک ستاره های فیلم Martin’s Lincoln Maazel به عنوان یک پیرمرد که خود را گمراه و منزوی می کند ، زیرا دردها ، فجایع و تحقیرهای پیری در آمریکا از طریق غلتک و جمعیت آشفته آشکار می شود. این فیلم به سفارش جامعه لوتران ساخته شده است ، شاید وحشیانه ترین و خیالی ترین فیلم رومرو باشد ، تمثیلی درباره واقعیت های کابوس بزرگتر شدن ، و یک عکس فوری جذاب از ظرفیت و سبک هنری اولیه فیلمساز است و در ادامه به اطلاع فیلمبرداری بعدی وی می پردازد.

“لحظه ای که شنیدیم شهربازی دوباره کشف شده و در حال مرمت است ، ما می دانستیم که باید این شاهکار دیده نشده جورج A. رومرو را برای اعضای لرزان بیاوریم گفت کریگ انگلر، مدیر کل Shudder. “ما از همکاری با Yellow Veil Pictures ، Suzanne و بنیاد George A. Romero برای ارائه این فیلم مهم که شایسته آن است ، بسیار هیجان زده هستیم.”

“ما در G.A.R.F هیجان زده هستیم که پس از این سفر طولانی ، سرانجام صنعت این جامعه لوتر با پیام تلخ خود را روشن خواهد کرد! اولین و تنها کار استخدام شده در حرفه رومرو دیدگاه جدیدی را در مورد مسئله مداوم سن گرایی و احساس غیرمنتظره تأمل رومرو در جامعه ایجاد می کند ، و “ردپای” رومرو همیشه وجود دارد و نویدبخش آینده تأثیر او است در مورد سینمای آمریکا. ما از Yellow Veil Pictures سپاسگزاریم که به ما در ایجاد راهی برای یافتن کامل ترین متولی این قطعه کمک کردند. شادر می فهمد که این فیلم عنصری مهم را به کارنامه رومرو اضافه می کند. ما سپاسگزاریم ، “ Desrocher-Romero ، بنیانگذار و رئیس بنیاد George A. Romero گفت.

فیلم پیشنهادی  جنگ پیشین یاکوزاها بر سر بهترین فروشگاه رامن در توکیو در تریلر بازی Tokyo Dragon Chef

این معامله پیش از EFM مجازی امسال توسط Emily Gotto و Samuel Zimmerman به نمایندگی از Shudder و Hugues Barbier ، Justin Timms و Jo Yanick از Yellow Veil Pictures به نمایندگی از سازندگان فیلم مذاکره شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *