دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم گمشده George A. Romero ، The Amusement Park ، یک پیش پرده دریافت می کند

لرزیدن، خدمات جریان برتر AMC Networks برای ترسناک ، هیجان انگیز و فوق العاده ، اعلام کرده است که شهربازی برای آمریکای شمالی ، انگلیس ، ایرلند ، استرالیا و نیوزیلند. شهربازی، فیلم از دست رفته فیلمساز مستقل دنباله دار و نماد سینمای ژانر جورج A. رومرو، تابستان امسال برای اولین بار در تاریخ پخش خواهد شد. علاوه بر این، لرزیدن پوستر فیلم را که توسط هنرمند لهستانی خلق شده منتشر کرد الکساندر واسیلوسکی.

اخیراً 46 سال پس از اتمام آن توسط بنیاد George A. Romero و تولید شده توسط سوزان دسروچر-رومرو، شهربازی توسط 4k توسط بازیابی شد IndieCollect در شهر نیویورک ستاره های فیلم Martin’s Lincoln Maazel به عنوان یک مرد مسن که خود را گمراه و منزوی می کند ، زیرا دردها ، فجایع و تحقیرهای پیری در آمریکا از طریق غلتک و جمعیت آشفته آشکار می شود. این فیلم به سفارش انجمن لوتران ، شاید وحشی ترین و تخیلی ترین فیلم رومرو باشد ، تمثیلی درباره واقعیت های کابوس پیر شدن و یک عکس فوری جذاب از اوایل ظرفیت و سبک هنری فیلمساز است و در ادامه به اطلاع فیلمبرداری بعدی وی می پردازد.

فیلم پیشنهادی  The Lovers Rock (استیو مک کوئین) راک فیلم Opening Night از 58مین جشنواره فیلم نیویورک خواهد بود

https://www.youtube.com/watch؟v=mLw_CYP02lg

“لحظه ای که ما شنیدیم که شهربازی دوباره کشف شده و در حال مرمت است ، ما می دانستیم که باید این شاهکار دیده نشده جورج A. رومرو را برای اعضای لرزان بیاوریم گفت کریگ انگلر، مدیر کل Shudder. “ما از همکاری با Yellow Veil Pictures ، Suzanne و بنیاد George A. Romero برای ارائه این فیلم مهم که شایسته آن است ، بسیار هیجان زده هستیم.”

“ما در G.A.R.F هیجان زده هستیم که پس از این سفر طولانی ، سرانجام صنعت این جامعه لوتر با پیام مهیج خود روشن خواهد شد! اولین و تنها کار برای استخدام در کار رومرو دیدگاه جدیدی را در مورد مسئله مداوم سن گرایی و احساس غیرمنتظره تأمل رومرو در جامعه ایجاد می کند ، و “ردپای” رومرو همیشه وجود دارد و نویدبخش آینده تأثیر او است در مورد سینمای آمریکا. ما از Yellow Veil Pictures سپاسگزاریم که به ما در ایجاد راهی برای یافتن کاملترین متولی این قطعه کمک کردند. شادر می فهمد که این فیلم عنصری مهم را به کارنامه رومرو اضافه می کند. ما سپاسگزاریم ، “ دسروکر رومرو ، بنیانگذار و رئیس بنیاد جورج A. رومرو گفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *