دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم Ball and Chain Dwayne Johnson and Emily Blunt توسط نتفلیکس برداشت شده است

دواین جانسون و امیلی بلانت در داخل دیده می شود سفر جنگی دیزنی دیزنی که تابستان آینده منتشر می شود با این حال ، آنها اکنون در ستارگان ستاره هستند توپ و زنجیر.

این است که بر اساس کتاب طنز 90s توسط اسکات لوبدل، این فیلم از یک زن و شوهر متأهل مشکل پیروی می کند که ابرقدرت هایی دریافت می کنند که تنها در کنار هم هستند.

نتفلیکس پروژه را برداشت و امیلی V. گوردون (The Big Sick، Little America) در حال نوشتن فیلمنامه است.

یکی از ابتکارات اصلی ما در هفت دلار ادامه یافتن بهترین سکوها برای گفتن داستانهایی است که در یک مقیاس جهانی سرگرم و الهام بخش است. Netflix شریک عالی برای ارائه این تجربه کمدی ابرقهرمانانه / کمدی عاشقانه در کنار ما است ، و ما خوشحالیم که دوباره با تیم نتفلیکس همکاری کنیم. من همچنین خوشحالم که نه تنها با دوست عزیز امیلی بلانت دوباره جلوی دوربین بپیوندم ، بلکه همچنین به عنوان تولیدکننده شریک همکاری می کنم زیرا فیلمنامه امیلی V. گوردون را به زندگی می رسانیم. “ گفت دواین جانسون، ستاره ، تهیه کننده و مؤسس هفت هفت تولید.

فیلم پیشنهادی  مقاله ویدئویی: مرد سوم - مجموعه ای از زوایای

“ما از ادامه تحولات مشارکت خود با Netflix و استقبال از BALL AND CHAIN ​​به جهان هفت Bucks خوشحال هستیم.” گفت دانی گارسیا، تهیه کننده این فیلم و بنیانگذار هفت تهی تولید. مشارکت Netflix در درک متقابل ما ریشه دارد که سرمایه گذاری در داستانهای مناسب با جذابیت جهانی اولویت شماره یک ما است. شیمی غیرقابل مقایسه ما و عناصر قصه گویی قدرتمند ، طرفداران سراسر جهان را برانگیخته است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا این داستان الکتریکی زنده شود. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *