دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم Cut of Justice League of Zack Snyder در HBO Max برتر خواهد بود

بعد از فراخوان هوادار پرشور جهانی به عمل و #ReleaseTheSnyderCut جنبش، HBO Max و تصاویر برادران وارنر اعلام کرد که به طور انحصاری برتر جهان خواهد بود زاک اسنایدر برش کارگردان تصاویر برادران وارنر / DC فیلم بلند لیگ عدالت در سال 2021. اسنایدر هنگام اظهار نظر آنلاین آنلاین از فیلمش ، طرفداران این اخبار را شگفت زده کرد مرد فولاد با هنری کاویل.

#ReleaseTheSnyderCut برای اولین بار در سال 2017 به یک فریاد پرشور رسانه های اجتماعی در بین طرفداران تبدیل شد و تاکنون تسلیم نشده است. از میان تعداد بیشماری مطبوعات مطبوعات و صدها هزار نفر از رسانه های اجتماعی ، این یک جنبش قدرتمند جهانی در بین سینفیل ها و هواداران کمیک بوک شد.

“من می خواهم از HBO Max و برادران وارنر بخاطر این ژست شجاع حمایت از هنرمندان و اجازه تحقق چشم انداز واقعی آنها تشکر کنم. همچنین یک تشکر ویژه از همه کسانی که در جنبش SnyderCut برای ایجاد این واقعیت درگیر هستند ، تشکر می کنند. ” گفت اسنایدر.

فیلم پیشنهادی  Rose Byrne در تریلر جدید نمایش + AppleTV ، فیلم Physical را دریافت می کند

طبق گزارش ها ، عدالت لیگ Zack Snyder حدود 20 تا 30 میلیون دلار هزینه خواهد کرد تا به درستی ویرایش و جلوه های بصری چشم انداز اصلی کارگردان را به پایان برساند. انتظار می رود که خدمه اصلی پس از تولید نیز به همراه اعضای بازیگران بازگردند تا گفتگوهای بیشتری را برای این برنامه ثبت کنند.

من مطمئن نیستم که اگر هنر تبلیغاتی مشکی و سیاه رنگی فوق العاده به معنای فوق باشد به این معنی است که می توانیم به جای شوخ طبعی بیشتری که توسط فیلم کثیف 2017 Justice League ساخته شده ، انتظار یک لیگ عدالت تاریک تر و رقیق تر را در امتداد Batman v Superman داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *