دسته‌ها
دانلود فیلم

فینیاس و Ferb فیلم: Candace Against the Universe برای نمایش در دیزنی +

فیلم انیمیشن خارج از این جهان فینیاس و Ferb فیلم: کاندیشن در برابر جهان، از جانب انیمیشن تلویزیونی دیزنی، منحصراً روی پرده اجرا می شود دیزنی + جمعه ، 28 اوت. موسیقی متن فیلم ، از والت دیسنی رکوردز ، در همان روز در دسترس خواهد بود.

اجرایی – تولید شده توسط سازندگان / تهیه کنندگان اجرایی جایزه امی “فینیاس و فرب” سلسله، دن پوونمیر و جف “باتلاق” مارش، “فینیاس و Ferb فیلم: کاندیشن در برابر جهان” داستانی ماجراجویانه است که ناپدری های فینیاس و Ferb را دنبال می کند ، در حالی که برای نجات خواهر بزرگتر خود ، کاندیس ، که پس از ربوده شدن توسط بیگانگان ، در سراسر دور کهکشان پیدا می شود ، دنباله ها را دنبال می کند. خارج از سیاره ، عاری از برادران کوچک مزاحم.

استعداد صوتی که نقش های آنها را از سریال و فیلم اصلی بازخوانی می کند شامل موارد زیر است: اشلی تیزدال به عنوان کاندیس فلین؛ وینسنت مارتلا به عنوان فینیاس فلین؛ کارولین ره به عنوان مادرشان ، لیندا. دی بردلی بیکر به عنوان پری Platypus؛ آلیسون استونر به عنوان ایزابلا؛ مولیک پانچولی به عنوان Baljeet؛ بابی گیلور به عنوان Buford؛ اولیویا اولسون به عنوان ونسا Doofenshmirtz؛ تایلر مان به عنوان کارل؛ و Povenmire و مارش به ترتیب دکتر Heinz Doofenshmirtz و Major Monogram. دیوید اریگو جونیور. به عنوان Ferb Fletcher به بازیگران می پیوندد.

فیلم پیشنهادی  تریلر را برای فکر کردن برای پایان دادن به چیزهای چارلی کافمن مشاهده کنید

فیلم همچنین ستاره می شود علی وونگ (“زن خانه دار آمریکایی”) به عنوان پزشک فوق العاده بزرگ. وین برادی (“چه کسی خط است به هر حال؟”) به عنوان استپلر مشت؛ دییدریچ بدر (“زن خانه دار آمریکایی”) به عنوان بورتوس؛ و توماس میدلدیچ (“دره سیلیکون”) به عنوان گارنوز.

علاوه بر پوممیر و مارش ، خدمه با استعداد شامل کارگردان باب بوون (“پسر خانواده”) ، آهنگساز دنی جیکوب (“فینیاس و فرب”) و ترانه سرایان کری کرکپاتریک (“چیزی فاسد شده!”) ، امانوئل کیریاکو (“ویتنی هیوستون” من به تو نگاه کن) و کیت میچوسی (“Garfunkel and Oates”).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *