دسته‌ها
دانلود فیلم

مانگرو استیو مک کوئین برای افتتاح 64مین جشنواره فیلم BFI لندن

جشنواره فیلم BFI لندن با همکاری American Express هیجان زده است که اعلام می کند فیلم افتتاحیه امسال خواهد بود مانگروبه کارگردانی هنرمند تجسمی و فیلمساز برنده چند جایزه استیو مک کوئینبازیگران لتیتیا رایت ، شون پارکز و مالاچی کربی. این فیلم در چهارشنبه 7 اکتبر به عنوان بخشی از برنامه نوآورانه 12 روزه جشنواره که کل جشنواره را به شهرهای اطراف انگلستان منتقل می کند ، نخستین نمایش اروپایی خود را دریافت می کند ، و فیلم های فراوانی نیز در این برنامه برای برترهای مجازی در خانه نیز در دسترس است.

این فیلم یکی از پنج فیلم از این فیلم است تبر کوچکگلچین درام که شامل پنج فیلم اصلی است که توسط استیو مک کوئین برای BBC One ساخته شده است.

مدیر MANGROVE ، استیو مک کوئین گفت ، “من نمی توانم خوشحال باشم که MANGROVE جشنواره بین المللی فیلم BFI لندن امسال را افتتاح کند. اگرچه تم ها جهانی هستند ، MANGROVE داستانی در لندن است. ممکن است پنجاه سال پیش اتفاق افتاده باشد ، اما امروز به همان اندازه مرتبط است که در آن زمان بود. ”

امسال از مخاطبان جشنواره دعوت می شود بلیط های تهیه کنندگی بلیط را برای پیش نمایش این فیلم به صورت رایگان در اماکن در سراسر انگلستان در روز چهارشنبه 7 اکتبر پیش از پخش آن در BBC One در پاییز برگزار کنند.

فیلم پیشنهادی  هنر عالی: فیلم بزرگ Lebowski توسط مارک آسپینال

مدیر جشنواره فیلم BFI لندن ، تریسیا تاتل گفت ، وی گفت: “این سری جدید از کارگردان برنده اسکار و استیو مک کوئین ، همکار برنده اسکار ، نمی تواند به موقع تر در زمینه اعتراضات جهانی اخیر پیرامون نژادپرستی و نابرابری ضد سیاه ، و مک کوئین صدای قدرتمندی در به چالش کشیدن وضع موجود و خواستار گنجاندن در آن باشد. صنعت فیلم بریتانیا. بیوه های او همچنین در سال 2018 میلادی 62مین جشنواره فیلم BFI لندن را افتتاح کرد و ما هرگز نتوانسته ایم همان فیلمساز دو بار LFF را در چنین بازه زمانی نزدیک باز کنیم. این هم گواهی بر فوریت فیلم و قدرت فیلمسازی او است. ”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *