دسته‌ها
دانلود فیلم

مایکل بی جردن برای تولید فیلم Static Shock

بازگشت به دهه 90 کمیک های DC درخشان را معرفی کرد کمیک های مایلستون از جانب رسانه نقطه عطف. در سال 1993 توسط ائتلافی از هنرمندان و نویسندگان آفریقایی-آمریکایی ، متشکل از دواین مک دافی ، دنیس کاوان ، مایکل دیویس، و درک تی دینگل. بنیانگذاران معتقد بودند که اقلیت ها در کمیک های آمریکایی به شدت کم است و مایل به پرداختن به این موضوع بودند.

در نتیجه سندیکای خون ، سخت افزار ، نماد ، استاتیک ، کبالت ، و زومبی. همچنین چند عنوان تیمی وجود داشت. من در آن زمان از همه آنها لذت بردم (مورد علاقه من Xombie فوق العاده عجیب و غریب بود). هر یک از آنها دارای نوشتن عالی و برخی کارهای هنری درخشان بودند. این شخصیت از دنیای DC عبور می کرد و در طول سال ها کمیک های مختلفی وجود داشت که شاهد پیدایش آنها بودند ، اما این اجرای اصلی بسیار عالی است. بروید آنها را در جایی که می توانید ردیابی کنید.

فیلم پیشنهادی  خروج فرانسوی آزازل ژاکوبز ، اختتامیه پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم نیویورک است

استاتیک ممکن است محبوب ترین شخصیت از میان کمیک های مختلف باشد و او در دنیای DC گنجانده شد و حتی به عضویت Teen Titans درآمد. او همچنین یک نمایش انیمیشن داشته است ، شوک استاتیک، و در حرکات مختلف انیمیشن و بازی های ویدیویی برجسته شده است.

در جریان رویداد FanDome در آگوست اعلام شد که یک لایو اکشن برگزار خواهد شد ایستا فیلم با رجینالد هادلین گرفتار. مایکل بی. جوردن به THR پیوسته است و از طریق Outlier Society ، بنر مستقر در Warners ، تولید خواهد کرد.

“من افتخار می کنم که بخشی از ساخت یک جهان جدید با محوریت ابرقهرمانان سیاه هستم. جامعه ما شایسته این است که ” گفت اردن. “Outlier Society متعهد شده است که محتوای متنوع کتاب های کمیک را در همه سیستم عامل ها زنده کند و ما از همکاری با Reggie و Warner Bros در این مرحله اولیه بسیار هیجان زده هستیم.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *