دسته‌ها
دانلود فیلم

مایکل بی جردن را در پیش پرده جدید Tom Clancy’s بدون پشیمانی مشاهده کنید

استودیوی آمازون و Michael B. Jordan’s Outlier Society در حال توافق نامه موجود در مورد بنر تولید هستند تا اکنون یک رابطه کلی منحصر به فرد در تلویزیون و یک معامله فیلم نگاه اول داشته باشد. طبق این پیمان فیلم ، جامعه Outlier فیلم های برجسته ای را به نمایش می گذارد که فیلمسازان متنوع ، جسور و استعداد فیلم های اصلی و اصلی استودیو را به نمایش می گذارد. این معامله منجر به انتشار نسخه تام کلنسی بدون پشیمانی، با بازی و تهیه کنندگی مایکل بی. جوردن، در 30 آوریل 2021 در Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین راه اندازی می شود.

تام کلنسی بدون پشیمانی ستاره ها مایکل بی اردن ، جیمی بل ، جودی ترنر-اسمیت ، لورن لندن ، برت گلمن ، جیکوب اسکیپیو ، جک کسی ، کلمن دومینگو، و گای پیرس.

فیلم پیشنهادی  Ben Wheatley’s In The Earth تریلری دریافت می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=kRpkRkO9KUI

تام کلنسی بدون پشیمانی توسط کارگردانی شده است استفانو سولیما، از Paramount Pictures ، Skydance و New Republic Pictures. این فیلم توسط Weed Road Pictures ، The Saw Mill و Outlier Society تولید شده است. فیلمنامه توسط تیلور شریدان و ویل استاپلز نوشته شده است. تهیه کنندگان Akiva Goldsman ، Josh Appelbaum ، André Nemec و Michael B. Jordan و تهیه کنندگان اجرایی David Ellison، Dana Goldberg، Don Granger، Brian Oliver، Bradley J. Fischer، Valerii An، Alana Mayo، Denis L. Stewart و Gregory Lessans .

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF Associate آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *