دسته‌ها
دانلود فیلم

مایکل بی جردن را در پیش پرده Tom Clancy’s بدون پشیمانی تماشا کنید

استودیوی آمازون و Michael B. Jordan’s Outlier Society در حال گسترش معاملات موجود در مورد بنر تولید هستند تا اکنون یک رابطه کلی منحصر به فرد در تلویزیون و یک معامله فیلم نگاه اول داشته باشد. طبق این پیمان فیلم ، جامعه Outlier فیلم های برجسته ای را به نمایش می گذارد که فیلمسازان متنوع ، جسور و استعداد فیلم های اصلی و اصلی استودیو را به نمایش می گذارد. این معامله منجر به انتشار نسخه تام کلنسی بدون پشیمانی، با بازی و تهیه کنندگی مایکل بی. جوردن، در 30 آوریل 2021 در Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین راه اندازی می شود.

تام کلنسی بدون پشیمانی ستاره ها مایکل بی جوردن ، جیمی بل ، جودی ترنر-اسمیت ، لورن لندن ، برت گلمن ، جیکوب اسکیپیو ، جک کسی ، کلمن دومینگو، و گای پیرس.

فیلم پیشنهادی  درو بریمور The Stand In است - پیش پرده جدید را در اینجا تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=e-rw2cxFVLg

تام کلنسی بدون پشیمانی توسط استفانو سولیما، از Paramount Pictures ، Skydance و New Republic Pictures. این فیلم توسط Weed Road Pictures ، The Saw Mill و Outlier Society تولید شده است. فیلمنامه توسط تیلور شریدان و ویل استاپلز نوشته شده است. تهیه کنندگان Akiva Goldsman ، Josh Appelbaum ، André Nemec و Michael B. Jordan و تهیه کنندگان اجرایی David Ellison، Dana Goldberg، Don Granger، Brian Oliver، Bradley J. Fischer، Valerii An، Alana Mayo، Denis L. Stewart و Gregory Lessans .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *