دسته‌ها
دانلود فیلم

مجموعه آنتولوژی Cinema Toast بازآفرینی پست مدرنیستی فیلم های قدیمی از Showtime است

زمان نمایش اعلام کرده است که مجموعه جدید گلچین نان تست سینما همه 10 قسمت را در سه شنبه ، 20 آوریل در سیستم عامل پخش همزمان و سیستم عامل شریک به نمایش در می آوریم. ایجاد شده توسط جف بائنا و تولید شده توسط برادران دوپلاس، CINEMA TOAST یک اختراع مجدد فیلم های قدیمی بعد از مدرنیسم است که تصاویر قبلی از دامنه عمومی را برای بیان داستان های منحصر به فرد جدید تبدیل می کند. کارگردانان شامل بائنا ، جی دوپلاس ، مل اسلین ، الکس راس پری ، مارتا کانینگام ، اوبری پلازا ، نوما پری ، جوردن پرستمن ، کریس ری و دیوید لووری. قسمت ها توسط بازیگران صداگذاری می شوند از جمله آلیسون بری ، نیک آفرمن ، فرد آرمیسن ، جان ارلی ، کریستینا ریچی ، مگان مولالی ، کلوئه فینمن و کریس ملونی.

“هنگامی که همه گیر برای اولین بار اتفاق افتاد و همه راهها برای تولید سنتی در بهترین حالت بعید به نظر می رسید ، مغزم را دندانه دار کردم تا راهی برای ایجاد هنوز پیدا کنم ،” گفت بائنا. “این زمانی بود که این ایده به من ضربه زد تا دوباره مطالب قدیمی را به صورت متعالی فراتر از یک کنجکاوی کمدی دوبله و شکل دهی کنم.”

CINEMA TOAST طیف گسترده ای از داستان ها را شامل می شود که شامل ژانرهای درام ، ترسناک و کمدی است. تریلر روانشناختی Plaza با عنوان “Quiet Illness” قطعاتی را در کنار هم قرار داده است لورتا یانگ برای ایجاد پرتره از یک زن مدرن که از نظر عاطفی شکنجه شده است ، در حالی که “حمله کارنس” کانینگام نشان می دهد که شب کلاسیک مردگان زنده چقدر به موقع است که در سال گذشته در آمریکا دوباره متنی می شود. در “پس از پایان” ، اسلین فیلم محبوب هیولا را تزریق می کند جانور از غار خالی از سکنه با حساسیت کمدی گیج کننده. و با “گزارش در مورد تهدید شوروی مکانیکی اتوماتیک سگ” ، پری سفری سورئال را از نژادهای کمیاب جماهیر شوروی در مورد پسر جوانی ایجاد می کند که غرق در یک واقعیت جدید است که توسط اتومبیل های سخنگو و سگ های تله پاتیک زندگی می کند.

فیلم پیشنهادی  Tron یک بار دیگر زندگی خواهد کرد. گارت دیویس در فیلم جدید کارگردانی جارد لتو را بر عهده دارد

CINEMA TOAST توسط Duplass Brothers Productions تولید می شود. این سریال به تهیه کنندگی جی دوپلاس ، مارک دوپلاس ، مل اسلین ، جف بائنا و تایلر روماری تولید شده است. شولی هارل همچنین به عنوان تهیه کننده فعالیت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *