دسته‌ها
دانلود فیلم

مجموعه LEGO Spider-Man Daily Bugle بسیار زیاد است

امروز ، گروه LEGO جدید را فاش کرد LEGO® اشکال روزانه مجموعه ، یک نسخه پیچیده از ساختمان نمادین روزنامه ، همراه با سردبیر خواستار ، J. Jonah Jameson’s، و پیتر پارکر دفاتر این بزرگترین LEGO مارول است که برای بزرگسالان طراحی شده است و با 82 سانتی متر قد و 3،772 قطعه ساخته شده است.

دفاتر Daily Bugle اولین بار در مرد عنکبوتی شگفت انگیز مجموعه های طنز بیش از 50 سال پیش در سال 1963 و همچنان یک مکان دوست داشتنی در سراسر ماجراهای مختلف وب-اسلینگر است. محل کار پیتر پارکر ، بن اوریچ ، رابی رابرتسون ، جونا جیمزون و شاخه بتیt ، اینجاست که عبارت نمادین “برای من عکس هایی از مرد عنکبوتی تهیه کنید!” اولین بار گفته شد

LEGO Daily Bugle با سه طبقه ، خیابان جلو و کوچه عقب ، جزئیات فوق العاده ای هم در داخل و هم در خارج دارد. کل این مجموعه همچنین به صورت مدولار است ، به این معنی که می توانید دیوارها و کف ها را بردارید تا وارد عمل شوید.

فیلم پیشنهادی  خوشبختانه - در تریلر تریلر کمدی جدید Joel McHale ، Kerry Bishe ، Stephen Root و موارد دیگر را تماشا کنید

در داخل ساختمان ، چندین تنظیم معروف از جهان های مختلف وجود دارد ، از جمله ورودی طبقه همکف که می تواند تخریب شود تا به نظر برسد که یک انفجار اتفاق افتاده است و اتاق خبر در طبقه اول با مبلمان اداری معمول میز و کامپیوتر کامل شده است ، اما همچنین پیراشکی های بسیار مورد نیاز و سایر خوراکی ها!

در حال حرکت به طبقه دوم ، شرور گرین گابلین در حال شکستن پنجره ای برای رسیدن به دفتر پیتر پارکر که دوربین او در انتظار داستان بعدی است دیده می شود. در طبقه آخر هم دفاتر Betty Brant و J. Jonah Jameson قرار دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *