دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: اجرا کنید – “تنش خوب”

عشق مادر به معنای الزام آور و نشکن بودن است. از لحظه تولد کودک ، نوعاً پیوند غریزی وجود دارد. این امر نه تنها در انسان ها ، بلکه در طبیعت نیز نشان داده می شود زیرا مادران فرزندان خود را در مقابل تهدیدهای خارجی محافظت می کنند. اما اگر این طبیعت محافظتی بیش از حد پیش برود چه می شود؟ اگر در عوض عشق مادر نیاز پیدا کند ، مالک شود ، وسواس پیدا کند ، چه می شود؟ کارگردان انیش چاگانتی این مرزهای والدین را در دومین فیلم بلند خود جابجا می کند ، اجرا کن.

آسم ، دیابت ، بثورات شدید ، فلج – اینها تنها برخی از شرایطی است که کلوی هفده ساله را مبتلا می کند (تازه وارد کیرا آلن) روزهای او با قرص هایی که مادرش ، دایان سازماندهی و برچسب گذاری کرده است ، مشخص شده است (سارا پالسون) که از بدو تولد تنها سرپرست او بوده است. این زوج در خارج از یک شهر کوچک زندگی می کنند ، در دیوارهای خانه خود منزوی شده اند و یک رابطه ظاهراً ساده انگارانه و آسان دارند. کلوئی که به صندلی چرخدار خود اعزام می شود ، واقعاً خانه آنها را خیلی ترک نمی کند ، یا حداقل فرصت های زیادی به او ارائه نمی شود. او توسط مادرش دبستان شده است ، او همچنین دسترسی به اینترنت و هر آنچه را می خورد کنترل می کند. هیجان انگیزترین قسمت هر روز برای کلوئه ، یک زن جوان باهوش و باهوش ، تحویل نامه پستی است که او مشتاقانه منتظر نامه پذیرش دانشگاه است.

با این حال ، وقتی می فهمد که یکی از داروهای زیادی که مصرف می کند برای او برچسب گذاری نشده است ، ایمان کورکورانه كلوئه به عشق و علاقه مادرش زیر سوال می رود. او شروع به مشکوک شدن می کند که اتفاق ناپسندتری وجود دارد ، اما عدم ارتباط او با دنیای خارج تحقیق را دشوار می کند. کلوئی برای یافتن حقیقت ناامید است. اما دایان برنامه های دیگری نیز دارد. او این آمدن را دیده است ، و همچنین به وضوح تشخیص می دهد که آرزوی کلوئه برای ترک خانه اجتناب ناپذیر است. دایان تنها خواهد بود ، لانه خالی. او قصد ندارد کلوئی را بدون هیچ درگیری و بدون هیچ گونه دعوائی برود ، حتی اگر پیامدهای فاجعه باری داشته باشد.

فیلم پیشنهادی  فیلم های مستند HBO فیلم The Bee Gees: How Can You Make a Heart Broken

کارگردان Aneesh Chaganty در کنار هم نویسندگی این فیلم را بر عهده داشته است سه اوهانیان که شریک نویسندگی او برای فیلم 2018 خود نیز بود جستجوکردن. در حالی که جستجوکردن با استفاده از رابط های دیجیتال مختلف برای بیان داستان خود به موقع و اصلی بود ، همچنین رابطه ای بسیار ویژه بین پدر و دختر ایجاد کرد که به طرز قابل توجهی سهم بیشتری را از آن خود کرد. اجرا کن با اطلاعات اندکی درمورد آنچه در طی 17 سال گذشته در رابطه با دیان و کلوئی رخ داده است ، از آن دور می شود.

شاید اگر اینقدر مهم نباشد اجرا کن همچنین از شما نخواسته است اعتقاد راجع به برخی دیگر از جزئیات آن را به حالت تعلیق درآورد. از جمله داروهای جعلی که دیان به کلوئه می دهد. اگرچه قابل درک است که ممکن است فردی بخواهد از یک داروی واقعی نام نبرد ، دارویی که حتی از نظر درمانی نیز امکان پذیر باشد می تواند یک شروع باشد. در زندگی دیگر من ، دامپزشک هستم و نمی توانم صبر کنم تا مردم از من آرامش عضلانی معجزه آسا را ​​بخواهند که به درد پا سگ آنها به دلیل آفتاب سوختگی و گزش اشک کمک می کند؟ مشورت سریع با داروساز یا هر متخصص پزشکی ممکن است این مسئله را دور بزند ، هرچند که من فهمیدم این فقط یک گروه از افراد را آزار می دهد. با این حال ، این تنها صحنه ای نیست که فاقد واقع گرایی است ، همانطور که بازی های Chloe’s MacGyver-esque در طی یک سکانس فرار می تواند نشان دهد.

که گفت ، اجرا کن تنها مهیج نیست که در این تله های غیر واقعی افتاده است. و اعتبار در صورت تأمین اعتبار ، بسیاری از این توالی ها علی رغم جزئیات ، تعلیق هستند و این را نشان می دهد ، دقیقاً مانند همین جستجوکردن، Chaganty مهارت ایجاد تنش را دارد در جایی که ممکن است دشوار باشد. او تا حدی با نمره ارکستر از کمک می کند تورین بورودیل، این کمک می کند تا پیچ را در لحظات مناسب بچرخانید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *