دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: استثنا – “به جنبه تاریک طبیعت انسان نگاه می کند”

استثنا (موسوم به آنتاگلسن) داستان چهار زن را روایت می کند که با هم در یک سازمان غیردولتی بشردوستانه مستقر در کپنهاگ (سازمان غیردولتی) کار می کنند ، در حال تحقیق و انتشار تجزیه و تحلیل درمورد عوامل اجتماعی و سیاسی و روانشناختی جنایتکاران جنگ و نسل کشی مدرن هستند. آنها شروع به دریافت نامه های ناشناس مزاحم و تهدیدآمیز می کنند که در ابتدا از جانب یک جنایتکار جنگی صربستان است ، اعتماد به دفتر خود به سرعت تحلیل می رود. وقتی پارانویا شروع به مشکوک شدن به مشکوک شدن فرد در گروه خود برای ارسال نامه های الکترونیکی می کند ، دوستی ها از بین می روند. دانیکا کورچیچ (از اسبهای دزدیدن) نقش ایبن را بازی می کند ، نویسنده ای که به دلیل اسیر بودن در نیجریه تحت تعقیب قرار گرفته است ، دوست صمیمی با نویسنده همکار Malene است که اخیراً مبتلا به آرتروز تشخیص داده شده است ، آماندا کالین (بزرگ شده توسط گرگها). آنها شروع به شک کردن به کامیلا می کنند که توسط او بازی می شود سید سبت نودسن (بورگن و وست ورلد) ممکن است در تلاش است Malene را تضعیف کند تا شغل خود را در سازمان غیردولتی بگیرد.

کارگردانی شده توسط یسپر دبلیو نیلسن، به نظر می رسد فیلم به سرعت تنش ایجاد می کند ، همانطور که به نظر می رسد همه چیز این نیست ، در یک واحد موثر با چرخش و چرخش کافی برای سرگرمی و علاقه مخاطب برای اکثر فیلم تبدیل می شود.

فیلم پیشنهادی  Robert Altman’s Nashville با ترمیم 4K به سینماها بازمی گردد

این فیلم همچنین تلاش می کند تا به بررسی آنچه مردم بطور دسته جمعی به سمت پیش داوری و نفرت نسبت به گروه دیگری از مردم سوق می دهد و روانشناسی توجیه و زندگی با قساوتهایی که علیه هم نوعان انجام شده است. اما در تلاش برای بررسی چنین موضوعات مهم و پیچیده ای در محدوده آنچه اساساً یک فیلم هیجان انگیز است ، گاهی احساس سردرگمی می کند. استفاده از شخصیت های اصلی فیلم به عنوان عالم خرد برای بررسی این مسائل در دو سوم ابتدایی فیلم بسیار م worksثر عمل می کند ، اما در یک سوم پایانی شروع به آشکار شدن می کند زیرا تروپ های هیجان انگیز استانداردی برای جلوه دادن داستان و توضیح بیشتر به صحنه می آیند جنبه واحد واحد فیلم. سومین سوم کار سختی دارد ، مطمئن نیست که کجا و چگونه باید پایان یابد و شاید از ویرایش های بی رحمانه تری سود برده باشد.

استثنا به عنوان مهیجی که به جنبه تاریک طبیعت انسان و آنچه مردم عادی می توانند توانایی آن را داشته باشند ، خوب عمل می کند. همچنین باید به دلیل تلاش برای بررسی روانشناسی تعصب و نفرت که در قلدری ، ارعاب و خشونت بروز می کند ، مورد تحسین قرار گیرد. با وقایع اخیر در ایالات متحده ، مسائل تعصب و عواقب ناشی از آن ، متاسفانه این فیلم را بیش از آنچه می خواهیم مطرح می کند.

استثنا در 22 ژانویه به صورت دیجیتالی منتشر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *