دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: الگوی آزمون – “مشاهده ضروری”

طبق نظرسنجی وزارت دادگستری سال 2016 ایالات متحده ، از هر 4 مورد تجاوز جنسی 3 مورد به پلیس گزارش نمی شود. حتی ناخوشایندتر این آمار است که از هر 1000 حمله ، کمتر از 5 عامل در واقع زندانی می شوند. اگر این آمار شما را عصبانی کند ، نویسنده / کارگردان نیز باید این کار را انجام دهد شاتارا میشل فورداولین ویژگی الگوی آزمون که پس از یک حمله یک زن و شوهر را دنبال می کند ، و در آن نقاط ضعف سیستم بهداشت و درمان و دادرسی کیفری به شدت مورد توجه قرار می گیرد.

اوان (ویل بریل) ساکت و بی ادعا است ، اما با وجود نوشیدنی هایی که در سیستم خود دارد وقتی از رنشا می خواهد هنوز اعتماد به نفس ندارد (هال بریتنی) برای شماره اش در یک بار در مقابل دوستانش. او متقاعد شده است که او از لیگ خود خارج شده است ، به طوری که او هرگز تماس نمی گیرد ، واقعیتی که به نظر می رسد رنشا وقتی در یک فروشگاه مواد غذایی به یکدیگر برخورد می کنند ، به راحتی از او آزار می یابد. اما این قرار ملاقات اول اتفاق می افتد و سپس یک قرار دیگر. Renesha ، یک حرفه ای با تحصیلات تکمیلی و یک آپارتمان شیک و Evan ، یک هنرمند خال کوبی با لباس های همیشه پاره ، به نظر می رسد یک زوج بعید است. اما عاشقانه آنها شکوفا می شود و رابطه آنها به سرعت برقرار می شود ، گذشت زمان به عنوان خال کوبی بر روی بازوی رنشا ظاهر می شود.

رنشا که می خواست تغییری ایجاد کند ، شغل شرکتی را ترک کرد که به نظر نمی رسید هرگز دوست داشته باشد تا موقعیت جدیدی را در یک پناهگاه محلی حیوانات آغاز کند. ایوان برای او یک صبحانه بزرگ درست می کند و با عشق او را به راه خود می فرستد ، لحظه ای لطیف که عکس لحظه ای از حمایت او و علاقه آنها به یکدیگر است. بعد از اولین روز موفق او ، قصد او بیرون رفتن نیست ، بلکه بهترین دوستش آمبر است (گیل بین) او را متقاعد می کند که در یک بار محلی به او بپیوندد. علی رغم اینکه رنشا از او می خواهد که بیاید ، اوان تصمیم می گیرد خلاف آن تصمیم بگیرد و به آنها اجازه می دهد یک شب دخترانه داشته باشند. آنچه به عنوان یک نوشیدنی کوچک و مکالمه آغاز می شود ، هنگامی که دو مرد به زنانی که ادعا می کنند فروش شرکت خود را جشن می گیرند ، نزدیک می شوند ، به سرعت تبدیل می شود. فشار از سوی آنها و تشویق آمبر به سرعت منجر به نوشیدنی و شامپاین بیشتر و سپس رقص بی میل می شود که در آن سر رنشا شروع به چرخیدن در یک صحنه کاملاً متشکل ، گمراه کننده و گیج کننده می کند که کاملاً مشخص می کند او در معرض خطر زیادی قرار دارد.

تنها چند بار حافظه از شب قبل ، رنشا صبح ناخواسته توسط مردی که در خارج از خانه امبر ، جایی که ایوان نگران در انتظار او بود ، به او حمله می کند ، رها می شود. بر اساس شرایط رنشا برای ایوان کاملاً روشن می شود که بدترین اتفاق افتاده است و گرچه هرگز از او عصبانی نیست ، اما با احتیاج به عدالت برای حمله به شریک زندگی اش برطرف می شود. او بهترین آرزوها را دارد ، اما پویایی آنها بلافاصله تغییر می کند ، رنشا با کوچکترین لمس خود ورق می زند و هنوز هم آرام می خواهد که فقط بخواهد به خانه خود برود. او هیچ وقت برای پردازش آنچه که اتفاق افتاده است ندارد.

فیلم پیشنهادی  Redwood Massacre: Annihilation تریلر جدیدی دریافت می کند

علی رغم عدم تمایل ، و متأسفانه بدون اینکه بپرسد واقعاً چه می خواهد ، اوان که اکنون به وضوح در یک مأموریت است ، رنشا را برای استفاده از یک کیت تجاوز به بیمارستان می کشاند. اینجاست که طرح اصلی فیلم مشخص می شود – اولین بیمارستان پرستار واجد شرایط برای انجام معاینه ندارد ، کلینیک بهداشت بعدی اصلاً کیت های تجاوز جنسی ندارد. آنها با گذشت زمان از ذات دنباله ای از ناامیدی و سرخوردگی و عصبانیت را دنبال می کنند ، زیرا ایوان هر از گاهی نیازهای خود را برای کارمندان مقابل اتاقهای انتظار پر از افراد تکرار می کند.

اینجاست که الگوی آزمون در نشان دادن تفاوت های بین جنسیت و نژاد بسیار عالی عمل می کند بدون اینکه هرگز آشکارا مسائل را توضیح دهد ایوان ، به عنوان یک مرد سفید پوست ، انتظارات واضحی از چگونگی عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی دارد و هر زمان که رویگردان شوند ، به طور فزاینده ای تلخ می شود. در سیستمی که نشان داده شده است برای درمان بیماران سیاه پوست ، به ویژه زنان ، به طور متفاوتی ، این یکی دیگر از نمونه های چگونگی خدمات نامناسب به مردم است. هدف اوان برای به دست آوردن عدالت برای رنشا وقتی پلیس را صدا می زند ، کاری که او از او می خواهد انجام ندهد و جایی که عواطف و آسیب دیدگی او در بدن او گیر افتاده است ، سرانجام فرار می کند. به نظر می رسد که او آگاه است که احتمال بستن وی در این حمله ضعیف است و رانده شدن این روز از کلینیک به کلینیک بسیار ویرانگر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *