دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: بعد از این همه روز

آیا کنسرت را از دست می دهید؟ مسافرت چطور؟ اگر کسی بیست سال دیگر این بررسی را بخواند ، ممکن است این س theseالات عجیب را فکر کند. اما در اینجا ، در حال حاضر آنها به شدت مرتبط هستند و احساس می کنم بسیاری از شما برای آن روزهایی که در یک باشگاه شنیده می شوید و به آخرین کشف Spotify خود گوش می دهید ، درد می کشید. یا شاید ترجیح می دهید در جایی که هرگز نبوده اید ، در یک ماجراجویی پرواز کنید. در حالی که این برای اکثر ما هنوز دور به نظر می رسد ، ما هنوز هم می توانیم خواب ببینیم. و رویاها در مرکز ویژگی مستند جدید قرار دارند بعد از این همه روز، فیلمی که مانند یک کپسول زمانی مناسب از زمان های پیش از همه گیری پخش می شود.

در سال 2017 یک زوج تازه ازدواج کرده سفری باورنکردنی را آغاز می کنند. پس از ده سال ساخت موسیقی با هم ، آنها تصمیم می گیرند وظیفه ای غیر قابل حل را به عهده بگیرند – پخش 365 نمایش در یک تور 365 روزه. جیم و سام در دهه گذشته تلاش سختی که در صنعت موسیقی داشته اند ، در آوازهای خود غرق می شوند با این امید که بتوانند انواع مختلفی را جمع کنند و یا حتی موفقیتی را که آرزو کرده اند بدست آورند.

آنها آن را تور هرجای هر روزه نامیدند و 14 کشور مختلف را از آن خود کردند. آنها صحنه های بزرگی را بازی کردند ، گاهی اوقات در مقابل 3500 نفر برای کارهای تثبیت شده دیگر باز می شدند. اما جیم و سام همچنین موارد کوچک را بازی کردند. آنها در پمپ بنزین ها ، خشکشویی ها ، خانه های مردم ، بستنی فروشی ها ، رستوران هایی که به نظر نمی رسید کسی متوجه آنها شود ، بازی می کردند زیرا صدای آنها به سختی شلوغ می کرد. آنها هنگام انتظار برای پرواز بعدی خود در یک آسانسور ، در گوندولای صعود کننده از تپه مهارتی ، در پایانه های فرودگاه برای مخاطبان یک نفر بازی می کردند. > در طول راه مشخص است که مکان به اندازه افرادی که ملاقات می کنند و ارتباط آنها با موسیقی مهم نیست. همانطور که یکی از کارمندان هنگام بازی در بودگا در لس آنجلس متذکر می شود ، “همه به موسیقی احتیاج دارند.”

فیلم پیشنهادی  برنده شدن Batman: Death in the Family در Blu-ray

بعد از این همه روز بخشی مستند موسیقی ، بخشی دفتر خاطرات سفر ، بخشی بینش ازدواج است. این به افراد کمک می کند جیم هنفت و سامانتا یوناک کاملاً کاریزماتیک هستند. با تمام ناامیدی ، و در بعضی مواقع بدشانسی ، آنها روبرو شده اند که شما نمی توانید موفقیت خود را هنگام رفتن از یک کنسرت به یک دیگر ، ریشه دهید. در حالی که لحظات شگفت انگیز زیادی در سفر آنها وجود دارد ، خواننده و خواننده ترانه سرا ، که به عنوان کارگردان در این پروژه نیز فعالیت می کنند ، از نشان دادن نکات پایین پرهیز نمی کنند. لغو ، طرد شدن ، طوفان ، بیماری و حتی بحث و جدل همه آنها را در این راه تهدید می کند. لحظاتی وجود دارد که به نظر می رسد همه چیز “گشوده” می شود (برای وام گرفتن یکی از عناوین ترانه های آنها) ، اما این فیلم همانطور که این زوج موفق می شوند ، با عزم و اراده محض موفق می شود.

در میان کار دوربین دستی این زن و شوهر ، مناظر زیبایی گرفته شده ، بعد از این همه روز همچنین به عنوان ویترین استعدادهای موسیقی جیم و سام عمل می کند. موسیقی آنها که گاهی یادآور فندک است تو + من در هارمونی آنها ، به درک ما از زن و شوهر و همچنین لذت فیلم کمک می کند. اگرچه مطمئناً طرفداران بیشتری از موسیقی آنها ایجاد خواهد شد ،بزرگترین تقصیر مستند احتمالاً شامل چند بازی کامل دیگر نیست. آنها اغلب فقط ابتدای یا انتهای یک قطعه را نشان می دهند ، اگرچه تصور می کنم که شما را بیشتر به دنبال آرزو می اندازد (و برای کسانی که آلبوم آهنگ های این فیلم را در حال حاضر در برنامه های موسیقی شما در دسترس هستند). در اینجا نیز با تکرار برخی از موانع وجود دارد (آنها برای اجرای انصاف بسیاری از کنسرت های پرداخت شده لازم را در استکهلم دریافت می کنند) ، اما به طور کلی بعد از این همه روز نامه ای عاشقانه است که لبخند برانگیز به رویاها و احساساتی است که بسیاری از ما هرگز به دنبال آن نمی رویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *