دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: تشنگی – “اثرات عالی جسمی”

تشنگی (Þorsti) یک فیلم خون آشام ایسلندی است که توسط تایمر اول نوشته شده است Björn Leó Brynjarsson و اولین کارگردانی بازیگر است اشتاینور هروار اشتایناروسون در کنار مدیر مشترک گائوکور الفارسون (گنار) Hjörtur Sævar Steinason (فنگاواکتین) ، هولدا لیند کریستینسدوتیر (باند گوت) ، جنس جنسون (پانتورین) و استر اسوینبنارناردوتیر (اکو) تمام ستاره.

هولدا (لیند کریستینسدوتیر) یک معتاد به مواد مخدر است که برادرش تازه فوت کرده است و خود را در خیابان های یخ زده ریکیاویک پیدا می کند و به دنبال یک ضربه ، جایی برای ماندن و یک هدف است. چیزی که او پیدا کرد یک مرد کچل عجیب و در عین حال موهای بلند است که با یک غبار چرمی بلند و یک پیراهن براق یک ضربه خوب را از برخی اوباش ایسلندی لگد زده است.

هولدا یک شخص ذاتی خوب و مهم نیست که انتخاب بدی که تاکنون داشته است ، مداخله می کند و غریبه کار کوتاهی از مهاجمان خود می کند ، به معنای واقعی کلمه آنها را تکه تکه می کند. این مرد Hjörtur (Sævar Steinason) ، یک خون آشام همجنسگرا است که تمایل زیادی برای پاره کردن جوجه های قربانی خود و از بین بردن آنها دارد.

هجرتور قول داد که از هولدا محافظت کند و همچنین با احیای برادرش ، مهربانی او را جبران کند ، و دو دوست جدید در یک برخورد با پلیس محلی دفع کننده جنس (جنسون) قرار می گیرند – از خون خالی شده و از زائده هایشان راحت شده است – و همسرش استر (Sveinbjarnardóttir) – یک دیوانه تلو انجیلی که معتقد است پایان کار نزدیک است و تلاش می کند یک فرقه آخرالزمانی را شروع کند.

اولین، تشنگی به نظر می رسد و عالی به نظر می رسد فیلمبردار هاكون سروریسون ظاهری بسیار جالب و جوی را برای فیلم ایجاد کرده است که تمام آن دارای رنگ های کنتراست بالا و خیابان های مه آلود است که توسط شعله های لنز نقطه گذاری می شود. جفت شدن درخشان با تصاویر متمایز نمره موج ترکیبی Berndsen پر از بانگر است که اغلب به آهنگ های الکترو راد باند برگشت مانند این.

فیلم پیشنهادی  بهترین صحنه صحنه جنگ همیشه: قسمت 9 - جنگ ستارگان: تهدید فانتوم - دوئل سرنوشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *