دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: ده دقیقه تا نیمه شب – “تازه و جذاب”

در 19 ژانویه در VOD و همه سیستم عامل های دیجیتال منتشر شد ده دقیقه تا نیمه شب ستاره افسانه وحشت کارولین ویلیامز (قتل عام اره برقی تگزاس 2) ، به کارگردانی اریک بلومکویست (Long Lost) و توسط نویسنده است اریک و کارسون بلومکویست (راهرو سنگفرش).

https://www.youtube.com/watch؟v=zZdWeOiyGNA

دی جی راک ، امی مارلو (ویلیامز) به مدت سی سال نمایش رادیویی “Ten Minutes to Midnight” خود را ارائه داده است ، اما در راه ورود به آخرین نمایش خود توسط یک خفاش خشم گزیده شده است. امی که به دلیل طوفانی عظیم در بیرون شب در داخل ایستگاه گیر افتاده است ، خود را نه تنها با یک جفت زخم سوراخ بر روی گردنش روبرو می کند بلکه باید طناب ها را به شکارچی جوان که جایگزین او شده است نشان دهد.

در طول نمایش خود ، او با خاطرات آنچه او توسط رئیس خود قرار داده شد برای گرفتن کار در وهله اول ، رابطه پیچیده خود را با مهندس صدا جوان خود ، و مأمور امنیتی مشکوک به تیز بینی در جبهه میز کار. عصبانی ، ناامید و گیر افتاده ، او را به نقطه شکست می رسانند و در یک لحظه RAGE بیرون می زند و قبل از عقب نشینی در اتاق زنان ، به همکاران خود حمله می کند تا تامپون های دست دوم را بدست بگیرد.

فیلم پیشنهادی  نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Let Let Go، Greenland، Freaky، Elysium، The Parallax View، Wild Mountain Thyme و موارد دیگر

اما آیا امی هار است؟ یا خون آشام؟ یا او می توانست دیوانه شود؟ یا حتی خواب دیدن؟ در طول زمان اجرای سریع هفتاد و دو دقیقه ، شما فکر می کنید که می تواند هر یک از موارد بالا باشد ، چرخه را تجربه می کنید زیرا بلومکوئیست با ترک شما و ایمی آویزان و مأیوس برای جواب دادن ، ضمن اینکه به ویلیامز فرصت می دهد در برابر او قرار بگیرد ، تنش را حفظ می کند. هر یک از بازیگران در برخوردهایی متفاوت از جذاب تا جدی و ناخوشایند تا قاتلان کند سرعت هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *