دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: شب – “برخی از تاریک و رضایت بخش نشان می دهد”

در تاریخ 2 آوریل در سیستم عامل های دیجیتال منتشر شد شب محصول مشترک ایالات متحده آمریکا / ایران به کارگردانی است کوروش اهری (نسل ها) ، نوشته شده توسط اهری و میلاد جارموز (میراث تاریک) و ستاره ها شهاب حسینی (فروشنده) و نیوشا نور (آه ضربه محکم و ناگهانی! من در خانه با یک قاتل سریال دیوانه و دیوانه گیر افتاده ام!)

https://www.youtube.com/watch؟v=zvax4c4pY0g

زن و شوهر متاهل بابک (حسینی) و ندا (نور) نودری مهمانی را در خانه دوستان ترک می کنند اما در رانندگی به خانه با مشکل روبرو می شوند. با حضور یک نوزاد ، این دو تصمیم می گیرند که بهترین کار این است که از شب بیرون بیایند و در هتل حضور پیدا کنند.

هتل Normandie نسبتاً استاندارد به نظر می رسد اما همانطور که شب در Nuderi می گذرد ، چیزی جز این نیست. یک پسر شبح در خانه آنها بازی می کند و می دوید ، در طبقه بالا صدای زیادی می زند و توسط شیطانهای طیف فرسوده می شود و این دو اسرار آبدار بزرگی را که از یکدیگر پنهان کرده اند می ریزد.

اگر فقط تنظیمات فیلم خیلی موجز بود. رساندن آنها به هتل بیست دقیقه طول می کشد و دارای یک سکانس قبل از عنوان احساس پر کننده در خانه دوستشان است که کاملاً صفر اتفاق می افتد. اینکه بابک و ندا سوار نشوند و بابک دندان درد داشته باشد ، دو خط گفتگو را در ماشین می گرفت. سپس ورود به سیستم ، چند بار از خواب بیدار شده و با صدای بلند کوبیدن در اطراف آنقدر که شما را به پلیس دعوت می کند (!) به سختی نازک تر می شود ، شصت دقیقه به سختی صبر می کند.

فیلم پیشنهادی  The Handmaid’s Tale: Season 4 پیش پرده تبلیغاتی تیزر تبلیغاتی را دریافت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *