دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: صدای فلز – باید شنیده شود تا باور شود

هنگام توصیف آنچه که باعث ایجاد یک فیلم خوب می شود ، نحوه استفاده از صدا معمولاً در مقایسه با تصاویر و نمایش ها در لیست پایین می آید. میلیون ها دلار بودجه پرفروش برای نمایش انفجارهای بزرگ و صحنه های جنگ صرف می شود و سر و صدا فقط به صورت باینری – انفجارهای کر کننده یا سکوت های حیرت انگیز – مورد توجه قرار می گیرد. با این وجود ، بدون ایجاد فشار شنوایی مشت متصل به فک ، رونق و صدای جیرجیر زدن ضربه صاعقه یا غرش موج ، کل تجربیات نوری را به هدر می دهد.

صدای فلز از بینندگان می خواهد صدا را شخصاً در تمام دامنه و تنوع خود در نظر بگیرند ، از نحوه اطلاع رسانی و غنی سازی زندگی با ظرافت ، تا آنچه در واقع وجود آن احساس نمی شود.

هنگامی که درامر فلزات سنگین روبن (یک انسان بدخیم ، سفید بور ریز احمد) بعنوان بخشی از دوست و دوست دختر لو طبل نمی زند (اولیویا کوک) باند سیاه چوب، او در اطراف ایالات متحده در یک ماشین خنک خنک است و زندگی خوبی را در حاشیه جامعه زندگی می کند ، تا زمانی که ناگهان بیشتر شنوایی خود را از دست می دهد آزمایشات پزشکی خبر بد را نشان می دهد ، اگر روبن همچنان خود را با یک دیواره صدا محاصره کند ، این وضعیت بدتر خواهد شد. کاشت حلزون گران قیمت ممکن است کمک کند ، اما روبن پول ندارد و هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد. بنابراین او این مسئله را نادیده می گیرد تا جایی که او را مجبور به بیرون رفتن از یک کنسرت کند ، و قادر به انجام کاری نیست که دوست دارد. نبرد با کاهش شنوایی تنها مبارزه روبن نیست ، بنابراین هنگامی که لو سرانجام متوجه شد چه اتفاقی می افتد ، او را به یک مرکز روستایی که تحت کنترل جو جذاب است می برد (پل راسی) برای کمک به روبن با افکار و رفتار خود کنار بیاید ، سرنوشتی که ترس بیش از ناشنوایی قریب الوقوع برای او باشد. جو می خواهد روبن شرایط خود را به عنوان یک نعمت و نه یک بار قبول کند ، اما وقتی لو به خارج از کشور حرکت می کند ، روبن تلاش می کند تا پول عمل را پیدا کند و هنوز در تلاش است تا درک کند که مشکلات او عمیق تر از نبود صدا است.

تعجب آور نیست که ستاره از صدای فلز هیچ بازیگری نیست ، بلکه طراحی صدا است. این فیلم از یک آرایه حیرت انگیز استفاده می کند تا بیننده را در دنیای Ruben پیچیده کند. از بیس طاقت فرسا ، فشار تلاش برای تجزیه و تحلیل مکالمه خفه ، ​​سکوت عمیق و کامل و ریزه کاری های نامطبوع راه حل های پزشکی. باد سوت زدن در مزارع یک ​​مرهم آرام بخش است ، طبل زدن پرانرژی یک لذت اجباری است ، در واقع ، صدای فلز کار خود را آنقدر خوب انجام می دهد که ضربه ای که به میخ می زند به اندازه ارکستر کامل با بازی Beethoven’s Fifth ملودیک است.

فیلم پیشنهادی  The Mimic - تریلر کمدی تاریک جدید را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *