دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: عسلک – “زیر پوست می ماند”

از نظر ظاهری ، Honeydew یک فیلم “ترسناک Hillbilly” است که بسیاری از جعبه های استاندارد را از بین می برد. شخصیت های اصلی یک زن و شوهر جوان و ساکن شهر هستند که به مناطق روستایی نیوانگلند سفر کرده اند ، بنابراین رایلی (مالین بار) می تواند قارچی را که محصولات این منطقه را آزار داده است مطالعه کند. سام ، بازی شده توسط سویر اسپیلبرگ (پسر استیون) دوست پسر رایلی است ، بازیگری جاه طلب و نسبتاً منزجر کننده ، که علاقه مند است با یک فیلمنامه جدید برای یک تست ممیزی آینده درگیر شود. این زوج گم می شوند و تقریباً به ناچار و بدون هیچ سیگنال تلفنی ، تصمیم به اردو می گیرند. پس از برخورد کوتاه و غافلگیرانه با صاحب زمین ، از آنها خواسته می شود که محل دیگری را ترک کرده و اردو بزنند. البته اتومبیل آنها روشن نمی شود و آنها مجبور می شوند در خانه مزرعه ای مجاور پناهگاه و کمک بگیرند. کارن ، صاحب سالخورده و همه چیز در آنجا در مزرعه ، با بازی The Straight Story’s باربارا کینگزلی، به آنها کمک ، غذا و سرپناه ارائه می دهد.

همه اینها برای هر طرفدار احترام به خود در ژانر ترسناک چیزهای استاندارد به نظر می رسد. اما اولین بار مدیر ، Devereux Milburn در گرفتن وقت خود و اجازه دادن به شخصیت های عجیب و غریب او در دنیای عجیب و غریب خود بسیار تنش و عدم اطمینان ایجاد می کند. توجه به جزئیات ناخوشایند است و بسیاری از فیلم های دیگر با این تجمع عجله می کنند ، و ترس از جهش ارزان قیمت یا لحظه لرزیدن را دنبال می کنند ، میلبورن ما را در جای خود نگه می دارد. او ما را مجبور می کند که در شرایط عادی و در عین حال پیش بینی کننده ، زمان بیشتری را از آنچه راحت است بگذرانیم. تأثیر از قتل عام اره برقی توبه هوپر احساس می شود ، اما نه در اره برقی ، چرم و لحظات جنون انگیز کلاسیک هوپر به ما ، اما در آن لحظات عجیب و غریب که احساس می کردم کمی بیش از حد طول کشیده است ، تماشاگران را از مرکز خارج کرده و آنها را ناراحت می کند. اینجاست که عسلک خود را از بسیاری از معاصران متمایز خود جدا می کند چرخش اشتباه تروپ

فیلم پیشنهادی  Cool Short - Star Wars: Squadrons - Hunted

سویر اسپیلبرگ به عنوان یک بازیگر جوان و مبارز مالین بار ‘شخصیت به عنوان تنها کسی که می فهمید چه اتفاقی می افتد و چرا کمبود احساس می کند. باربارا کینگزلشما به وضوح به عنوان صاحب مزخرف و مزاحم مزرعه ، کارن و بازیگران پشتیبانی به شما کمک کردند تا لحظات جنون ، انزجار و چند شگفتی را فراهم کنید.

عملکرد برجسته در فیلم از عسلک آهنگساز ، جان مهرمان. موسیقی متن فیلم شکسته جعبه موسیقی او همراه با صدای تیغه های سنگ تراش کافی است که لرزانی به پایین ستون فقرات وارد کند و برانگیخته شود یوهانس نیهلم 2019 نزول به جنون ، کوکو دی کوکو دا.

صفحات تقسیم شده در زوایای عجیب و غریب و مبهم در کل ویژگی دارند و کار چندانی نمی کنند که به احساس ناراحتی بیفزایند و شما را از لحظه دور کنند. اما حتی در این صورت ، هانیودو یک عزیمت هوشمندانه ، بی حوصله و شوخ در یک ژانر فرعی بیش از حد وحشت است. زیر پوست می ماند ، احساس ناراحتی ایجاد می کند و چند شگفتی را در طول راه مدیریت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *