دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: عسلک – “زیر پوست می ماند”

از نظر ظاهری ، Honeydew یک فیلم “ترسناک Hillbilly” است که بسیاری از جعبه های استاندارد را از بین می برد. شخصیت های اصلی یک زن و شوهر جوان و ساکن شهر هستند که به مناطق روستایی نیوانگلند سفر کرده اند ، بنابراین رایلی (مالین بار) می تواند قارچی را که محصولات این منطقه را آزار داده است مطالعه کند. سام ، بازی شده توسط سویر اسپیلبرگ (پسر استیون) دوست پسر رایلی است ، بازیگری جاه طلب و نسبتاً منزجر کننده ، که علاقه مند است با یک فیلمنامه جدید برای یک تست ممیزی آینده درگیر شود. این زوج گم می شوند و تقریباً به ناچار و بدون هیچ سیگنال تلفنی ، تصمیم به اردو می گیرند. پس از برخورد کوتاه و غافلگیرانه با صاحب زمین ، از آنها خواسته می شود که محل دیگری را ترک کرده و اردو بزنند. البته اتومبیل آنها روشن نمی شود و آنها مجبور می شوند در خانه مزرعه ای مجاور پناهگاه و کمک بگیرند. کارن ، صاحب سالخورده و همه چیز در آنجا در مزرعه ، با بازی The Straight Story’s باربارا کینگزلی، به آنها کمک ، غذا و سرپناه ارائه می دهد.

همه اینها برای هر طرفدار احترام به خود در ژانر ترسناک چیزهای استاندارد به نظر می رسد. اما اولین بار مدیر ، Devereux Milburn در گرفتن وقت خود و اجازه دادن به شخصیت های عجیب و غریب او در دنیای عجیب و غریب خود بسیار تنش و عدم اطمینان ایجاد می کند. توجه به جزئیات ناخوشایند است و بسیاری از فیلم های دیگر با این تجمع عجله می کنند ، و ترس از جهش ارزان قیمت یا لحظه لرزیدن را دنبال می کنند ، میلبورن ما را در جای خود نگه می دارد. او ما را مجبور می کند که در شرایط عادی و در عین حال پیش بینی کننده ، زمان بیشتری را از آنچه راحت است بگذرانیم. تأثیر از قتل عام اره برقی توبه هوپر احساس می شود ، اما نه در اره برقی ، چرم و لحظات جنون انگیز کلاسیک هوپر به ما ، اما در آن لحظات عجیب و غریب که احساس می کردم کمی بیش از حد طول کشیده است ، تماشاگران را از مرکز خارج کرده و آنها را ناراحت می کند. اینجاست که عسلک خود را از بسیاری از معاصران متمایز خود جدا می کند چرخش اشتباه تروپ

فیلم پیشنهادی  Theo Anthony’s All Light، Everywhere تریلری را دریافت می کند

سویر اسپیلبرگ به عنوان یک بازیگر جوان و مبارز مالین بار ‘شخصیت به عنوان تنها کسی که می فهمید چه اتفاقی می افتد و چرا کمبود احساس می کند. باربارا کینگزلشما به وضوح به عنوان صاحب مزخرف و مزاحم مزرعه ، کارن و بازیگران پشتیبانی به شما کمک کردند تا لحظات جنون ، انزجار و چند شگفتی را فراهم کنید.

عملکرد برجسته در فیلم از عسلک آهنگساز ، جان مهرمان. موسیقی متن فیلم شکسته جعبه موسیقی او همراه با صدای تیغه های سنگ تراش کافی است که لرزانی به پایین ستون فقرات وارد کند و برانگیخته شود یوهانس نیهلم 2019 نزول به جنون ، کوکو دی کوکو دا.

صفحات تقسیم شده در زوایای عجیب و غریب و مبهم در کل ویژگی دارند و کار چندانی نمی کنند که به احساس ناراحتی بیفزایند و شما را از لحظه دور کنند. اما حتی در این صورت ، هانیودو یک عزیمت هوشمندانه ، بی حوصله و شوخ در یک ژانر فرعی بیش از حد وحشت است. زیر پوست می ماند ، احساس ناراحتی ایجاد می کند و چند شگفتی را در طول راه مدیریت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *