دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: هر چیزی برای جکسون – “هبوط خوشمزه و شیطانی به تاریکی”

پخش جریانی منحصراً در لرزیدن از 3 دسامبر ، هر چیزی برای جکسون نوشته شده توسط کیت کوپر (کریسمس خیلی کشور: بازگشت به خانه)، کارگردانی شده توسط جاستین جی دیک (Ponysitters Club: The Big Sleepover) و ستاره ها شیلا مک کارتی (سخت بمیر 2) ، جولیان ریچینگز (افسانه شهری) ، کنستانتینا مانتلوس (له کریسمس) و جاش کروداس (قطبی)

https://www.youtube.com/watch؟v=ZVnxgZor8F0

آدری (مک کارتی) و هنری والش (ریچینگز) یک زوج مسن هستند که هنوز از دست دادن دختر و نوه شان ، جکسون ، در یک تصادف اتومبیل بسیار ویران شده اند. آنها که مایل به انجام هر کاری برای بازگرداندن او هستند ، به شیطان روی می آورند: پیروی از یک آیین از یک متن باستانی و ربودن یک زن باردار ، بکر (مانتلوس) ، به طوری که آنها می توانند از فرزند متولد نشده او به عنوان ظرف رستاخیز جکسون استفاده کنند.

آدم ربایی و استعانت در ابتدا به آرامی انجام می شود ، اما به زودی به نظر می رسد که آنها بیش از آنچه در چانه زنی کرده اند ، بدست می آورند. Walsh شروع به دیدن چشم اندازهای شیطانی شیطانی می کند ، یک قتل کلاغ ها در باغ آنها اقامت دائم می گیرد و هر متجاوز در املاک آنها پایان سخت و سختی دارد. در تلاش ناامیدانه برای به دست آوردن مجدد کنترل ، آدری و هنری به یکی از دوستان حلقه شیطان پرست محلی خود ، ایان (Cruddas) رجوع می کنند ، زیرا نمی دانند که او برنامه پنهان خود را دارد.

شاید این همه فیلم های کریسمس برای تلویزیون است که کوپر و دایک همراه با تمایل به خود حمله کردن و کار تاریک تری ساخته اند ، اما هر چیزی برای جکسون خیلی تازه احساس می شود این نمونه ای جذاب از ژانر ترسناک است و دارای فیلم نامه ، نگرش و روحیه ای است که آن را برجسته می کند. رویکرد والش به وظیفه خود و استفاده واقعی از هنرهای تاریک برای دستیابی به آن احساس خوشامدگویی و متفاوت می شود و تقریباً اشاره ای به طرفداران ژانر می کند – اذعان می کند آشنایی موجود آنها با مناطق گرمسیری و رسیدن به چیزهای خوب.

فیلم پیشنهادی  تاریخ اول - تریلر کمدی تاریک ایندی جدید را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *