دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: چرخش اشتباه (2021) – “کابوسی بی رحمانه به عقب”

منتشر شده توسط امضای سرگرمی در سیستم عامل های دیجیتال در تاریخ 26 فوریه و در Blu-ray و DVD در تاریخ 3 مارس ، جدید چرخش اشتباه نوشته شده توسط آلن بی مک الروی – که همچنین نوشتن هالووین 4 همچنین اصل آن را سال 2003 نوشت چرخش اشتباه، کارگردانی شده توسط مایک پی. نلسون ( اهلی داخلی) و ستاره ها متیو مدین (ژاکت فلزی کامل) ، بیل سیج (ما همینیم که هستیم) و اما دومونت (نایب ذاتی)

https://www.youtube.com/watch؟v=0VFFFpDwfco

پدر اسکات (مودین) پس از شش هفته از بیست و چند ساله دخترش میلا (دومونت) خبری نگرفت ، به سمت جنگل های پشت ویرجینیا حرکت کرد تا او را پیدا کند یا بفهمد چه اتفاقی برای او افتاده است. در حالی که اسکات مردم محلی بسیار مشکوک و پلیس محلی نژادپرست را زیر سال می برد و در جنگل های انبوه بدنبال اولین فرزند متولدش می شود ، ما فلش بک می کنیم تا ببینیم که در واقع چه اتفاقی برای میلا و دوستانش افتاد …

گروهی با تعداد زوج های همجنسگرا و نژاد مختلط ، میلا و دوستانش کاملاً با پسران و دختران خوب “مادر ایالت” کنار نمی آیند. این باند پس از ترس از راههای هزاره خود در راه آبیاری محلی ، در امتداد مسیر آپالاچی به راه افتادند تا یک قلعه قدیمی جنگ داخلی را پیدا کنند. در عوض ، آنها می بینند که کف جنگل مملو از تله های کشنده انفجاری است و خود را در معرض توجه شوم یک گروه وحشتناک قرار داده شده در خزه ، جمجمه و شاخ به رهبری Venable (سیج) قرار دارند.

کسانی که برای جهش های دیوانه ، نژاد و آدم خوار در اینجا هستند ممکن است در ابتدا ناامید شوند اما دوام نخواهد آورد. نویسنده Alan B. McElroy این بار زاویه دیگری گرفته است و قوانین حق رای دادن را که خودش تولد داده است بازنویسی می کند. نتیجه یک وحشت مردمی تازه و مبهم است که هرچه بیشتر با اولین فیلم آشنا شوید و بیشتر انتظار یک قسمت 7 را داشته باشید ، کاملاً لذت شما را اشتباه خواهد گرفت.

فیلم پیشنهادی  جرمی رنر برای بازی در شهردار کینگستاون تیلور شریدان در پارامونت + بازی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *