دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: 14 دقیقه پرخطر نمی تواند سفر به Resort را ذخیره کند

در تاریخ 30 آوریل به صورت دیجیتالی و درخواستی منتشر شد استراحتگاه توسط نویسنده و کارگردانی شده است تیلور چین (G.S.I: Ghost Services International) و ستاره ها بیانکا هاسه (وان حمام آب گرم 2) ، بروک او هارن (Tyler Perry’s Boo 2! A Madea Halloween) ، مایکل ولامیس (روزول ، نیومکزیکو) و میشل راندولف (کریسمس سفید برفی)

Lex (Haase) نویسنده ای متخصص در امر ماورا الطبیعه است که آخرین کتاب او در یک هتل متروکه در جزیره Kilahuna هاوایی است که گویا توسط “دختر نیمه چهره” که سالها پیش توسط توریست ها با طناب پرش خود خفه شده بود ، متمرکز شده است. به عنوان یک جشن تولد ، دوستانش: کریس (اوهورن) ، پسر خوب و سرخدار فلزی که عضو او است. بری (راندولف) ، هوادهی هوای تمیز اینستاگرام ؛ و سام (ولامیس) ، یک برادر دوش جانور جنسی مست ، او را با یک سفر یک روزه به کیلاهونا شگفت زده کرد تا تحقیق دست اول انجام دهد.

هر هفته فقط یک قایق به جزیره می رود و پس از آن ، باند فقط 6 ساعت در زمین می ماند تا وارد شود ، درباره کتاب Lex تحقیق کند و بیرون بیاید. متأسفانه ، برای لکس و کتاب او (و ما) ، همه آنها تصمیم می گیرند که متوقف شوند و میلیون ها بار در هیچ چیز سرگردان یا سر و کله بزنند ، یعنی لکس یک ساعت در هتل وقت دارد تا تحقیقات خود را انجام دهد و “ما” نمی خواهیم تا نیمه راه فیلم به هتل خالی از سکنه برسید.

نه اینکه به هر حال اتفاقاً تا چهارده دقیقه آخر اتفاق می افتد. استراحتگاه یک فیلم ترسناک ماورایی است که کسی در آخرین روز تیراندازی به یاد می آورد که هنوز هیچ چیز ترسناک را فیلمبرداری نکرده است. آن 14 نهایی است به طرز هذیانی بنکرها ، دارای تأثیرات جسمی جالب و فاحشی است و به تنهایی دو ستاره ارزش دارد – اما ساعت قبل ضریب هوشی و حوصله شما را کاملاً خشک خواهد کرد.

گفتگوها باریک و تحویل بدتر است ، واقعاً مکان عالی در هتل که با انگور خفه شده است کاملاً هدر رفته است ، بحثهای بی وقفه کسل کننده و خسته کننده است ، برشهای عجیب و غریب و موارد اساسی مانند شکستن قانون 180 درجه وجود دارد که باعث ایجاد دید بصری می شود جهت گیری گیج کننده است ، شبح ترسناک نیست و دستگاه قاب بندی تنها به بازمانده ای تکیه می کند که تا ساعاتی پس از شروع مصاحبه ، به پلیس نمی گوید دوستانش مرده اند. این فقط وقت پلیس – و ما را هدر می دهد.

فیلم پیشنهادی  Gamera: مجموعه کامل به پیش می رود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *