دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: 32 هفته

خاطرات ما همان چیزی است که به شکل گیری ما به عنوان افراد کمک می کند. آنها به ما کمک می کنند تا در مورد آینده ما بر اساس وقایع گذشته تصمیم بگیریم. اما اگر بعضی از آن خاطرات از بین بروند چه می شود؟ آیا ما می توانیم بدون تأثیر گذشته ما ، در مورد حرکت به جلو آموزش ببینیم؟ اگر دیگران برای بیان تجربیات ما باقی بمانند چه می کنیم؟ این ایده ها در نویسنده / کارگردان بررسی می شود برایان کاوالارودرام مستقل است ، 32 هفته.

کول (نیکول سوزا) زن جوانی است که در کالیفرنیا زندگی می کند و در حالی که راهی مهمانی دوستش می شود با او آشنا می شویم. بعد او را می بینیم ، او پس از آسیب دیدگی از ناحیه سر در یک تصادف رانندگی در بیمارستان بیدار می شود. بهترین دوستش هانا (نیکول رینتو) در كنار او است ، اما جراحات كول باعث شده او بدون هیچ خاطره ای از 32 هفته آخر زندگی اش. هانا تلاش می کند تا به دوستش کمک کند برخی از خاطرات خود را بدست آورد ، و او را از طریق عکس ها و پست های شبکه های اجتماعی راهنمایی کند ، اما تا حد زیادی بی فایده است. فقط ارتباط کول با موسیقی است که باعث می شود قطعه هایی از گذشته او برگردند تا به آرامی برگردند.

در آن گذشته نه چندان دور ، دو مردی هستند که در طول هشت ماه گذشته وارد زندگی کول شده اند. معمای وارن وجود دارد (کامرون تگ) که پس از شنیدن تصادف وی ، وی را بررسی می کند ، اما آخرین تبادل متن وی با کول چیزی جز صمیمانه نبود ، و سپس سیمون دوست داشتنی وجود دارد (اسکات بندر) علاقه اخیر آشکارانه او که مشتاق است دوباره خود را به عنوان دوست پسر خود معرفی کند. هر دوی این افراد در گذشته فراموش شده کول چیزهای مشخصی بودند ، اما چه کسی در حال حاضر او راوی قابل اعتماد است یا چه کسی ممکن است اکنون او را تحت فشار گاز قرار دهد؟

کاملاً در سانتا مونیکا با یک خدمه دو نفره شلیک شده است ، در اینجا جاه طلبی نویسنده / کارگردان برایان کاوالارو جای تحسین دارد. فیلم های فراموشی لزوماً جدید نیستند (نگاه کنید به: 50 تاریخ اول، یادگاری، قبل از این که برم بخوابم) ولی 32 هفته مدیریت می کند از دست دادن حافظه کول به روشی جذاب ، و معرفی ما به شخصیت کول کاملا از طریق آن خاطرات اتفاق می افتد. ما از طریق خواستگاری او و سایمون و خاطراتش از دوران حضورش با وارن ، بین حال و گذشته به عقب و جلو می رویم. اما به همان زیبایی که بسیاری از این صحنه ها گرفته شده است ، هرگز کول را به غیر از زنی که این دو مرد در حال چرخش هستند ، ارائه نمی دهند. می بینیم که او درس های ویولن می آموزد ، اما در غیر این صورت داستان های کمی وجود دارد و سرنخ کمی برای اینکه کول واقعاً چه کسی است ، وجود دارد ، در خارج از زنی که خود را از طریق چشم این مردان کشف می کند. اگر کول از هیچ حافظه ای خالی بود ، این ممکن است بهتر جواب دهد ، اما به نظر می رسد با از دست دادن 32 هفته از گذشته خود ، خودش را کاملا فراموش کرده است. به نظر می رسد هدف اصلی کول از یادآوری هشت ماه گذشته ، به دست آوردن هرگونه احساس خود نیست ، بلکه در عوض کشف این مسئله است که باید با کدام مرد همراه باشد.

فیلم پیشنهادی  آسمان نیمه شب - جورج کلونی ، دیوید اویلوو و فلیسیتی جونز را در تصاویر فیلم جدید پسا-آخرالزمانی ببینید

32 هفته به راحتی با بازی نیکول سوزا که می تواند همه چیز را جذاب نگه دارد ، لنگر انداخت. صحنه های او با اسکات بندر بسیار راحت است و با وجود تمایل پدرش به شوخی ، مرد و کودک ، چیز جالب و ذاتی در مورد کول با سایمون وجود دارد. در کنار کامرون تگ ، این سه بازیکن اصلی باعث می شوند که با رمز و راز گذشته کول ، چیزهای جالب توجهی حفظ شود و این فیلم باعث می شود که شما در مورد واقعی و غیر واقعی سوال کنید. در زمان آشکار کردن جزئیات خاطرات گیج کننده کول ، در بهترین حالت است.

با این حال آخرین اقدام در 32 هفته دارای تغییر صدا است. آنچه به عنوان یک رمز و راز دراماتیک شخصی و به آرامی در حال آشکار شدن است ، به طور ناگهانی به سرزمین “فیلم هفته” می رسد که احساس می کند بی جا است. کاوالارو هرگز کاملاً درمورد اینکه آیا فیلم می خواهد یک درام باشد یا یک هیجان انگیز ، تصمیم نمی گیرد و از آنجا که فیلم هرگز به طور کامل سرمایه گذاری نمی کند ، نتیجه گیری آن احساس ناقص بودن است. محدودیت های 32 هفته نه در بودجه آن و نه در اندازه خدمه آن ، در واقع با توجه به هر دو موفقیت بزرگی است ، اما در عوض در عدم توسعه و در استقبال کامل از ژانر آن. فیلم مانند شخصیت اصلی خود ، كول ، هرگز احساس خود را به طور كامل پیدا نمی كند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *