دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: Enola Homes – “فیلمی که چندین نسل می توانند کنار هم بنشینند تا از آن لذت ببرند”

انولا هولمز یک فیلم ماجراجویی جدید با بازی است میلی بابی براون (چیزهای غریبه) ، هنری کاویل (Man of Steel، Mission Impossible: Fallout، The Witcher)، هلنا بونهام کارتر (Fight Club ، هری پاتر و نظم ققنوس) و سام کلافلین (بازی های گرسنگی: آتش گرفتن ، سفید برفی و شکارچی). براون در نقش Enola Holmes ، خواهر کوچکتر خواهر و برادر معروف ترش ، شرلوک (کاویل) و مایکروفت (Claflin) بازی می کند. انولا در خانه خانوادگی با مادرش (بونهام-کارتر) زندگی بت پرستی می کند ، پدرش مدتهاست که فوت کرده و برادرانش سالهاست که در آنجا غایب هستند. در شانزدهمین سالگرد تولد ، مادرش ناپدید می شود و همین امر باعث بازگشت برادران بزرگترش می شود. مایکروفت ، بزرگترین خواهر و برادر ، حکم می کند که انولا برای پایان مدرسه فرستاده شود ، که توسط خانم هریسون ویکتوریایی اداره می شود (Killing Eve’s فیونا شاو) در حالی که فرار از دستگیری مایکروفت ، که مصمم است انولا قرار است “یک خانم مناسب” شود ، Enola خود را ملزم به یافتن مادر گمشده خود می کند ، پس از چند سرنخ باقی مانده ،

Millie Bobby Brown’s عملکرد به عنوان Enola بسیار جذاب ، قوی و خنده دار است. وقتی یک فیلم تصمیم می گیرد دیوار چهارم را به همان اندازه شکست انولا هولمز، غالباً این خطر را دارد که مخاطب را از عمل خارج کند و بیش از حد از خود آگاهی پیدا کند. جذابیت و زمان کمیک براون تضمین می کند که ما هرگز از کنار او خسته نخواهیم شد. بازی او بلافاصله شما را برنده می کند و این در بقیه فیلم باقی می ماند.

بازیگران پشتیبانی به وضوح در این جهان تجدید نظر شده هولمز بسیار لذت می برند. کلافلین به عنوان یک روشنفکر تلخ از بین سه خواهر و برادر هولمز ، کاملاً خصمانه است. هلنا بونهام-کارتر به عنوان چهره مربی مرموز و غایب دخترش خوشحال می شود و کاویل با زیرکی در نقش شرلوک بازی می کند و جذابیتی را برای شخصیتی به ارمغان می آورد که ما اکنون عادت کرده ایم به دلیل تعاملات اجتماعی به عنوان فردی دور و بیگانه به تصویر کشیده شود. Frances de la Tour در شکل اشرافی خوب به عنوان The Dowager ، ادیل اختر به عنوان همیشه یک قدم عقب تر از بازرسان Lestrade بازی می کند ، و سوزان ووكوما ترسناک است ، اما به عنوان صاحب مغازه چای ، ادیت ، گرم است.

فیلم پیشنهادی  Aaron Sorkin’s Being The Ricardos شروع به تولید می کند

فیلمنامه توسط جک تورن مبتنی بر نانسی اسپرینگر برای اولین بار در سری از انولا هولمز کتاب ، ‘Case of the Missing Marquess’. این حرکت با سرعتی روشن و نسیم همراه است و هرگز طولانی نمی ماند و ما را به اندازه مساوی سرگرم و سرگرم می کند. جهت از پشم گوسفند و کشتن حوا مدیر ، هری برودبیر به همان اندازه سبک وزن است ، اطمینان حاصل کنید که پیر و جوان هر چیزی را برای لذت بردن در این ماجراجویی دارند.

این فیلم بسیار سرگرم کننده است و آنچه را که امیدوارم تبدیل به یک رایحه طولانی مدت از فیلم شود ، تنظیم می کند. انولا هولمز این نادرترین چیز است ، فیلمی که چندین نسل می توانند کنار هم بنشینند تا از آن لذت ببرند و امیدوارم که بسیاری از بینندگان جوان را وادار کند که نه تنها کتابهای انولا هولمز بلکه جزئیات ماجراهای برادر بزرگتر او را نیز جستجو کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *