دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: Huracán – “قانع کننده”

کاسیوس کوریگان می نویسد ، کارگردانی می کند و در این فیلم هیجان انگیز میامی درمورد یک جنگنده MMA با اختلال هویت تجزیه می کند. او نقش آلونسو سانتوس را بازی می کند ، که به تازگی به دنبال یک عمل خشونت آمیز از زندان آزاد شده و به طور مشروط آزمایشی شده است.

علی رغم اینکه اسمی به سه قسمت تقسیم می شود ، روایت در یک خط واحد بازی می کند. ما آلونسو را در جلسات با مشاور منصوب دادگاه دنبال می کنیم (یارا مارتینز) و به ورزشگاه MMA که در آنجا تحت هدایت مبهم مربی خود تمرین می کند (گریگوری شوپلین)

داستان اساساً به تأثیر این دو شخصیت می پردازد زیرا آلونسو سعی می کند هم با گذشته خود کنار بیاید و هم آلترگو خود را مدیریت کند ، هوراکان.

به وضوح با بودجه کم ساخته شده است اما نویدبخش است.

داستان در قسمتهایی احساس آماتوری می کند. بیشتر شخصیت ها یک بعدی هستند و به نظر می رسد برخی از طرح ها مجبور به نظر می رسند ، گویی کوریگان فکر می کند باید یک صحنه خاص در فیلم وجود داشته باشد تا اینکه اجازه دهد به صورت آلی توسعه یابد. به نظر می رسید که رابطه بین آلونسو و مشاور او در یک مرحله در جهتی قابل پیش بینی و غیر واقعی پیش می رود ، اما در آخرین لحظه منحرف می شود. تحقیقات پلیس یک خط جالب گفتگو را مطرح می کند ، اما توسعه نمی یابد و کمی احساس می شود که تعداد آن کم است. در واقع ، غیر از برخی بازی های گاه به گاه متزلزل ، داستان ضعیف ترین قسمت فیلم است. مشخص نیست که آیا در هر یک از روایت های خود موفق است. داستان سلامت روان از یک بازرسی مقطعی عبور می کند ، به این معنا که اختلالات تجزیه اغلب ناشی از ضربه دوران کودکی است و حساسیت زدایی و پردازش مجدد حرکت چشم (EMDR) یک درمان شناخته شده برای رسیدگی به حوادث آسیب زاست. با این حال ، هرگز کاملاً منطبق با بخشهای MMA که قویتر هستند ، احساس نمی شود. تنشی که هوراکان ممکن است در هر نقطه ای ایجاد کند و خشونت وحشتناکی ایجاد کند ، م worksثر است ، اما آیا این پیامی است که باید در مورد سلامت روان در سال 2020 ارسال شود؟ و آیا داستان بیان می کند که مبارزان MMA دیوانه هستند؟ بعلاوه ، استفاده از تجاوز به عنوان یک طرح مهم ناراحت کننده است ، به ویژه هنگامی که قربانی شدن شخصیت اصلی بیش از قربانی خود باشد.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی – آریا نیوز

با وجود این ، فیلم در قسمتهایی جذاب است. موسیقی و طراحی صدا خصوصاً در توالی EMDR بسیار مثر است. کدگذاری رنگی برای وضعیت روانی قهرمان داستان ، اگر کمی واضح باشد ، در کل موثر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *