دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: Reunion – “یک درام ترسناک بسیار موثر ، آهسته سوز ، جو ساز”

کارگردانی شده توسط جیک مهافی

بازیگر جولیا اورموند ، اما دراپر ، جان باخ ، کوهن هالووی و نانسی برانینگ

من وارد این فیلم کیوی شدم که خیلی کم در مورد آن اطلاعات داشتم ، به غیر از اینکه این فیلم دهان به دهان خوبی از طریق جشنواره جشنواره فیلم (که معمولا نشانه خوبی است) را جذب کرده بود و بازیگران کوچک آن شامل جولیا اورموند بودند. گاهی اوقات شما فقط یک فیلم راجع به یک فیلم می گیرید و می دانید که باید نگاهی به آن داشته باشید ، و من این احساس را با Reunion داشتم. خوشحالم که به این غریزه گوش دادم ، چون جیک مهافی (او هم نویسندگی کرد و هم کارگردانی) یک فیلم عالی ساخته است که عناصری از درام خانوادگی ناکارآمد خانوادگی ، ژانر وحشت را شامل می شود و شامل برخی از صحنه های نگران کننده و ساخته شده است تصویری که زیر پوست شما قرار می گیرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=18vPOXU5Cuk

الی (اما دراپر) که به شدت باردار است ، با اکراه به خانه خانوادگی بزرگ و بزرگ و مادرش آیوی (جولیا اورموند) برمی گردد. بلافاصله مشخص است که الی واقعاً نمی خواهد اینجا باشد ، و او و مادرش با هم رابطه برقرار نمی کنند ، اما ما تصور می کنیم که او چندان انتخاب نکرده است که کجا برود ، با همسر و پدرش جدا شده است. کودکی که با خود دارد. خانه بزرگ و قدیمی هنوز هم شامل پدرش جک (جان باخ) ، زمانی پزشکی برجسته است ، اکنون بیشتر در تخت وی یا صندلی چرخدار محدود شده و قادر به برقراری ارتباط بسیار زیاد نیست ، سایه ای از مرد غالب که بعداً در دوران کودکی الی می بینیم ، یا در نوارهای قدیمی VHS از زندگی خانوادگی که مادرش هنوز دارد.

Reunion با بیننده بازی می کند ، فقط اطلاعات محدودی به ما می دهد – ما باید با برداشت هایی که از ما می شود ، سعی کنیم بفهمیم چه اتفاقی می افتد و پویایی خانواده چیست ، سپس برخی از فیلم های قبلی و فیلم های خانوادگی قدیمی ، در حالی که بعداً الی رویاها یا چشم اندازهایی را تجربه می کند لحظاتی از کودکی ، از جمله لحظه ای وحشتناک آسیب زا بر خواهر ناتنی مرحومش کارا. با این حال ، گاهی اوقات این چشم اندازها و بازگشت به عقب تحریف می شوند ، گاهی اوقات آنها متفاوت بازی می شوند. به همین ترتیب وقتی با مادرش بحث می کند بیننده این تصور را پیدا می کند که الی واقعاً یک راوی قابل اعتماد نیست.

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 10 فصل 2 سریال هم گناه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *