دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: Riders of Justice – “اصلی ، جذاب و کاملاً سرگرم کننده”

سواران عدالت با یک سری اتفاقات ظاهراً غیر مرتبط باز می شود: یک دوچرخه دزدیده می شود ، یک مادر و دختر باید قطار کنند و یک تحلیلگر داده که اخیراً اخراج شده در آن قطار صندلی خود را برای مادر می گذارد. سپس او و بسیاری دیگر در یک حادثه هولناک در آن قطار کشته می شوند. دخترش ، ماتیلد (آندره هیک گادبرگ) و تحلیلگر داده Otto (The Killing’s) نیکولای دروغ کائاس) که صندلی خود را رها کرد ، هر دو زنده می مانند. با اتمام وقت و دستانش و جستجوی دلیل فاجعه ، اتو شروع به بررسی علت سقوط قطار می کند و اعتقادی به حکم تصادفی رسمی ندارد. او آنچه را که دلیل اصلی “تصادف” به شمار می رود ، ترور یک برتری طلب سفیدپوست که قصد داشت علیه باند خودش ، سواران عدالت ارائه دهد ، کشف کرد. اوتو این اطلاعات را نزد پدر ماتیلد ، مارکوس می برد (مادس میکلسن، در حال حاضر در همه چیز) ، که سربازی است که اخیراً از افغانستان برگشته است. سپس او با کمک اتو و دو دوست باهوش فناوری ، لنارت ، ماموریت انتقام را آغاز می کند (لارس بریگمن، Dicte: گزارشگر جنایی) و Emmenthaler (نیکولاس برو، کشتار).

این چهار نفر که از انبار بسیار بزرگ و چشمگیر مارکوس کار می کردند ، باند را ردیابی می کردند تا بتوانند قصاص کنند. چیزی که به نظر می رسد و در واقع یک داستان تاریک از خشونت و انتقام است همچنین به عنوان یک کمدی بسیار سیاه در مورد غم و اندوه ، بهبودی و نیاز به کنار آمدن با احساسات و اعمال خود شخصیتی مضاعف دارد.

فیلم پیشنهادی  Tove - تریلر جدید بیوگرافی Tove Jansson ، خالق Moomins را مشاهده کنید

سهام مایکلسن همچنان در هر دو طرف اقیانوس اطلس افزایش می یابد ، زیرا او لیام نیسون را در بسیاری از فیلمهای انتقام جویانه بعنوان پدری داغدار که از سوابق نظامی و آموزش خود استفاده می کند برای انتقام جویی برای خانواده اش استفاده می کند ، لیم نیسون را بیرون کشید. صورت او به سختی می لرزد در حالی که او در بین اعضای باند در قطعات ضبط شده نفس گیر دو ضربه می زند.

تسکین کمیک در اوتو و دو دوستش یافت می شود که در دستانی دست و پا چلفتی تر ، فقط برای تسکین کمیک عمل می کنند و از درام و تنش فیلم خارج می شوند. اما آنها داستان ها ، کمان ها و فجایع گذشته خود را دارند که اقدامات خود را آگاه می کنند و این واحد خانواده ناکارآمد را به هم نزدیک می کنند.

حتی ماتیلد ، دختر مارکوس ، فقط برای ترساندن و نجات نیست. او داستان را با اقدامات و تعاملات خودش در گروه هدایت می کند ، و یک نقطه تمرکز و لنگر برای آنچه در غیر این صورت به یک فیلم پر از مرد خنده ، فریاد و تیراندازی به سوی مردان دیگر تبدیل می شود ، می آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *