دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: The Virtuoso – “حضور برنده اسکار به وضوح همیشه کیفیت را تضمین نمی کند”

دریافت کنندگان اسکار همیشه با یک فیلم برنده پیروزی را دنبال نمی کنند. بعضی اوقات ، نقش های آینده آنها سرپیچی کننده است. به کیت وینسلت فکر کنید ، که سال 2008 بسیار خوبی را پشت سر گذاشت جاده انقلابی و خواننده، که برنده او اسکار شد. اندکی پس از آن او در مأیوس کننده به پایان رسید فیلم 43. هالی بری که اسکار خود را برای آن برنده شد نیز همینطور توپ هیولا و سپس به سرعت تبدیل شد زن گربه ای. همه ما تصمیمی می گیریم که ممکن است پشیمان شویم (یا تصمیمی که فقط برای سرگرمی می گیریم؟) ، اما در مورد آزادی جدید Virtuoso، سوال از برنده اخیر اسکار آنتونی هاپکینز (پدر) ممکن است به او لطفی بدهد که منجر به حضور او در این فیلم شد.

آنسون کوه (Star Trek: Discovery) عنوان Virtuoso را بازی می کند ، یک آدمکش حرفه ای با یک مونولوگ درونی ظاهراً بی پایان. رئیس او ، هاپکینز ، او را برای تعیین تکلیف به یک شهر کوچک با یک پیام مخفی – رودخانه های سفید – می فرستد. او فقط از کجا و چه زمان می داند ، اما او برای رمزگشایی هدفش باقی مانده است. آیا کلانتر محلی است (دیوید مورس) که به نظر می رسد به حضور خود مشکوک است؟ یا می تواند جانی خوش تیپ باشد (ریچارد ترمز) که به نظر می رسد در ناهارخوری که در آن قرار دارد با مظنون احتمالی دیگری دوست شده است؟ پیشخدمت جذاب در غذاخوری ، ابی کورنیش، به نظر می رسد از پاسخ دادن به سوالات خوشحال است ، اما احتمالاً وظیفه ویرتوزو را با توجه به او خنثی می کند.

گرچه مقدمه و طرح این فیلم ، هرچقدر که نازک باشد ، نویدبخش است ، اما “اعدام” فیلم (متاسفم که مجبور شدم) مطمئناً هرگز جواب نمی دهد. کارگردان نیک استاگلیانو از یک فیلمنامه توسط جیمز سی ولف که بیشتر به عنوان یک کتاب به نظر می رسد تا یک فیلم. با توجه به صدای واضح تحویل داده شده که در کل فیلم استفاده می شود ، به نظر می رسد که آنسون کوه واقعاً در حال خواندن یک رمان است. و نسخه کتاب صوتی خوبی نیست. مونولوگ درهم و برهم و ضعیف ضرب و شتم ما هرگز چیزی را که نمی توانستیم با چشم خود ببینیم آشکار نمی کند ، در عوض فعالیت های او را با گفت و گوی زشت مانند “سریع عجله کرده است” توضیح می دهد. تو می دانی که. آرزو می کنید وقت بیشتری داشته باشید. اما این یک طرح است. باید انجام شود. “

فیلم پیشنهادی  نمایش صحنه ای کابوکی Nausicaä of the Valley of the Wind به Blu-ray می رود

در اینجا شخصیت سازی کمی وجود دارد که به نظر می رسد از زمان Mount ، که به عنوان کاپیتان کریستوفر پایک بسیار جذاب بود Star Trek: Discovery، تمام ظاهر احساسات را پشت سر گذاشته است. به اندازه کافی منصفانه ، او در حال بازی در نقش یک آدمکش حرفه ای است ، اما این آدمکش فقط یک حالت چهره در کل فیلم دارد. نگران نباشید ، با وجود انتخاب شغل خود ، هنوز انسانیت باقی مانده است ، همانطور که در سگ ولگردی که از او تغذیه می کند ، اشاره کرد (نگرانی عمومی او برای دندان های سگ برجسته است.) ابی کورنش فقط برای یک هدف وجود دارد ، برای اضافه کردن برخی جذابیت جنسی ، با وجود برخی از صحنه های بسیار ناجور “سکسی”. شخصیت او ، گرچه حالات چهره بیشتری دارد ، اما هنوز هم قانع کننده نیست. حتی هاپکینز که یک مونولوگ طولانی تر به او داده می شود (جایی که او چند بار به مخاطب یادآوری می کند که اصطلاح “وصل کردن” به معنای شلیک به شخصی است) نمی تواند فیلم را از سرنوشت نهایی و ناخوشایند آن نجات دهد.

از تماشای این فیلم کاملاً واضح است که اکران آن کاملاً روی ژاکت های نام هاپکینز و موفقیت اخیر جایزه اسکار سوار است ، اما برای 110 دقیقه نفخ گرفته ای که Virtuoso، ممکن است وقت خود را برای بخشش او بگذارم. مطمئناً ، حضور یک برنده اسکار همیشه کیفیت را تضمین نمی کند ، اما پس از عملکرد تأثیرگذار و برازنده او در پدر من حداقل انتظارات عالی تری داشتم. با این حال ، متأسفانه چیز کمی برای بازخرید این فیلم پیدا کردم. هنوز هم ، چند روز پس از مشاهده Virtuoso، به نظر می رسد صدای یکنواخت مانت در ذهنم گیر کرده است ، و روزمره من را مبهمانه روایت می کند – تو بنشین. شما روی صفحه کلید خود تایپ می کنید. شما می دانید که این بررسی باید انجام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *