دسته‌ها
دانلود فیلم

مرگ تا سال 2020 – رویداد کمدی چارلی بروکر و آنابل جونز پیش پرده ای دریافت می کند

2020: یک سال همینطور [insert adjective of choice here]، حتی سازندگان آینه سیاه نمی توان آن را جبران کرد … اما این بدان معنا نیست که آنها چیزی کمی برای اضافه کردن ندارند. مرگ بر سال 2020 یک رویداد کمدی است که داستان سال وحشتناکی را که – و شاید هنوز هم باشد – روایت می کند؟ این ویژگی برجسته به سبک مستند برخی از مشهورترین صداهای جهان را با تصاویر آرشیوی واقعی در طول 12 ماه گذشته به هم می پیوندد.

https://www.youtube.com/watch؟v=pMNz5qd5Ci8

بازیگر ساموئل ال جکسون ، هیو گرانت ، لیزا کودرو ، کومایل نانجیانی ، تریسی اولمن ، سامسون کیو ، لسلی جونز ، دایان مورگان ، کریستین میلیوتی ، جو کیری و بیشتر، مرگ بر سال 2020 یک رویداد کمدی cathartic است که شما هرگز سالی را فراموش نخواهید کرد که واقعاً نمی خواهید آن را به یاد بیاورید.

چارلی بروکر گفت کسانی که فقط از طریق Black Mirror مرا می شناسند ممکن است متوجه نشوند که هنگام نوشتن داستان علمی تخیلی درباره افرادی که اخم خود را در تلفن های هوشمند برنمی تابند ، سال ها صرف ساخت نمایش های طنز در انگلیس کرده ام – از جمله موارد خاص کمدی موضوعی. بنابراین برای من ، مرگ تا سال 2020 مانند برخورد چندین رشته مختلف احساس می شود. (آیا رشته ها “برخورد” می کنند؟ نه. با عرض پوزش). اما رویکرد این کار با اکثر کمدی های موضوعی که در گذشته انجام داده ام کاملاً متفاوت است. برای یک چیز ، من آن را بر روی صفحه نمایش ارائه نمی کنم – تسکینی برای هر کسی که با کیفیت 4K تماشا می کند – و بیشتر مبتنی بر شخصیت است. در تنها ترین سالی که ثبت کردم ، من (از راه دور) با نویسندگان و اعضای تیم کمدی های قبلی ام و همچنین بسیاری از افراد با استعداد بیمارگونه که برای من تازه کار بودند کار کردم.

شخصیت Death to 2020 شخصیت های خیالی را در حال بحث در مورد اتفاقات واقعی در یک مستند بمب گذاری آمیز می داند ، اما کاملاً حرکاتری نسبت به این صدا به نظر می رسد. این یک قالب مناسب برای نتفلیکس بود که با مستندهای سطح بالا شناخته می شود ، اما همچنین فرصتی مناسب برای ایجاد نوع دیگری از ویژه برنامه های کمدی است که سال را به صورت سر و صدا درگیر می کند در حالی که برخی از مجریان درخشان را نیز به نمایش می گذارد. من کلمه “هجو” را دوست ندارم اما برخی از این موارد در کنار برخی از جوک های عصبانی و برخی جوکهای احمقانه وجود دارد. و امیدوارم که بینندگان حداقل یک لطیفه را به دلخواه خود پیدا کنند – زیرا بپذیریم که در سال 2020 ، هر خنده ای که می توانید بکشید ، هر چقدر زودگذر باشد ، یک پیروزی کوچک اما ارزشمند است. “

آنابل جونز اضافه کرد “این سال بسیار غیر معمول تحت سلطه داستان های عظیم جهانی است که زندگی همه را تحت تأثیر قرار می دهد. اینها ساختار نمایش را تشکیل می دهند و ما در این راه چند شگفتی نیز اضافه کرده ایم. “

فیلم پیشنهادی  بررسی LFF 2020: Undine - "خوش ساخت"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *