دسته‌ها
دانلود فیلم

مستند خواب Max Richter’s Sleep در ژانویه از بی بی سی چهار پخش می شود

در سال 2015 آهنگساز ماکس ریشتر اولین بار SLEEP ، یک قطعه موسیقی هشت ساعته که یک شب برای مخاطبان خوابیده پخش می شود. این قطعه در بنیاد ولکام و متعاقباً در Kraftwerk در برلین (محلی که بیشتر به خاطر خشنودی هایش شهرت دارد) به صحنه رفت و یک شب شب با استقبال پنج ستاره نقد در سراسر جهان روبرو شد و برای طولانی ترین زمان پخش زنده در کتاب رکوردهای گینس جای گرفت. با پخش برنامه رادیو 3 BBC در طول شب نمایش خود.

خواب آهنگساز و نوازنده تحسین شده را دنبال می کند ماکس ریشتر (که اعتبارات آن شامل نوت بوک های آبی ، صداها و اینفرا) ، و شریک خلاق او ، هنرمند و فیلم ساز برنده BAFTA یولیا ماهر ، همانطور که آنها در اجرای بلند پروازانه این کار هشت ساعته جشن گرفته می شوند در یک کنسرت روباز در لس آنجلس در سال 2019.

فیلم پیشنهادی  جنی اسلات ، جیلیان اندرسون و زاک گالیفیاناکیس در تریلر فیلم The Sunlight Night راهی نروژ می شوند

فراتر از کار برای کشف میراث آن ، این یک پرتره تصویری پیشگامانه است که گوهر قابل تأمل خواب، ارائه تصویری شاعرانه از تجربه مخاطبان “وضعیت بد” هنگام حضور در یک اجرای زنده – جایی که طرفداران از طریق کنسرت شبانه در تخت خواب ، نه صندلی ، به خواب می روند.

این یک فیلم برای این اوقات دشوار است ، ارائه یک تنفس غوطه وری و مراقبه از هرج و مرج جهان است ، و کشف قدرت موسیقی برای پناه دادن است. قدرت تجربه جمعی برای متحد کردن ما.

خواب بینشی جذاب و عمیقاً شخصی از زندگی و کار ماکس ریشتر و یولیا ماه است – مشارکت خلاقانه ای که سی سال طول می کشد و مسئول قطعات تور بین المللی مقیاس بزرگ است که از طریق موسیقی و فیلم به موضوعات اجتماعی و سیاسی می پردازند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *