دسته‌ها
دانلود فیلم

مستند خواب Max Richter’s Sleep در ژانویه از بی بی سی چهار پخش می شود

در سال 2015 آهنگساز ماکس ریشتر اولین بار SLEEP ، یک قطعه موسیقی هشت ساعته که یک شب برای مخاطبان خوابیده پخش می شود. این قطعه در بنیاد ولکام و متعاقباً در Kraftwerk در برلین (محلی که بیشتر به خاطر خشنودی هایش شهرت دارد) به صحنه رفت و یک شب شب با استقبال پنج ستاره نقد در سراسر جهان روبرو شد و برای طولانی ترین زمان پخش زنده در کتاب رکوردهای گینس جای گرفت. با پخش برنامه رادیو 3 BBC در طول شب نمایش خود.

خواب آهنگساز و نوازنده تحسین شده را دنبال می کند ماکس ریشتر (که اعتبارات آن شامل نوت بوک های آبی ، صداها و اینفرا) ، و شریک خلاق او ، هنرمند و فیلم ساز برنده BAFTA یولیا ماهر ، همانطور که آنها در اجرای بلند پروازانه این کار هشت ساعته جشن گرفته می شوند در یک کنسرت روباز در لس آنجلس در سال 2019.

فیلم پیشنهادی  M. Night Shyamalan فیلمبرداری Old را آغاز کرده است

فراتر از کار برای کشف میراث آن ، این یک پرتره تصویری پیشگامانه است که گوهر قابل تأمل خواب، ارائه تصویری شاعرانه از تجربه مخاطبان “وضعیت بد” هنگام حضور در یک اجرای زنده – جایی که طرفداران از طریق کنسرت شبانه در تخت خواب ، نه صندلی ، به خواب می روند.

این یک فیلم برای این اوقات دشوار است ، ارائه یک تنفس غوطه وری و مراقبه از هرج و مرج جهان است ، و کشف قدرت موسیقی برای پناه دادن است. قدرت تجربه جمعی برای متحد کردن ما.

خواب بینشی جذاب و عمیقاً شخصی از زندگی و کار ماکس ریشتر و یولیا ماه است – مشارکت خلاقانه ای که سی سال طول می کشد و مسئول قطعات تور بین المللی مقیاس بزرگ است که از طریق موسیقی و فیلم به موضوعات اجتماعی و سیاسی می پردازند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *