دسته‌ها
دانلود فیلم

مشخصات Timur Bekmambetov یک تریلر دریافت می کند

ویژگی های کانونی حقوق جهانی مربوط به هیجان را بدست آورده است مشخصات، احساسی از جشنواره فیلم برلین از تیمور بکامبتوف، کارگردان پشت فیلم مهیج شدید آنجلینا جولی است تحت تعقیب. Focus Features این فیلم را در ایالات متحده توزیع می کند و تاریخ اکران جمعه 14 مه 2021 را تعیین کرده است. Universal Pictures توزیع بین المللی را به استثنای CIS / روسیه انجام می دهد. مذاکره فروش توسط WME انجام شد.

پروفایل یک روزنامه نگار مخفی انگلیسی را در تلاش برای طعمه گذاری و افشای یک استخدام کننده تروریست از طریق شبکه های اجتماعی دنبال می کند ، در حالی که سعی می کند توسط استخدام کننده خود مکیده نشود و خودش را مجذوب یک افراط گرایی ستیزه جو می کند. توسط این هیجان همکاری می شود والین کین (Rogue One: A Star Wars Story) و شازاد لطیف (پیشتازان ستاره ای: کشف). نمایه از پرفروش ترین کتابهای غیر داستانی سال 2015 الهام گرفته شده است در پوست یک جهادگر توسط یک روزنامه نگار فرانسوی که اکنون بصورت شبانه روزی از پلیس محافظت می کند و نام خود را تغییر داده است آنا اورل.

فیلم پیشنهادی  Van Richten's Guide to Ravenloft کتاب منبع بعدی Dungeons & Dragons است

https://www.youtube.com/watch؟v=DKgW8UcGMNk

هیجان غیر متعارف کاملاً روی صفحه نمایش رایانه در قالب Screenlife و با پیشگامی Bekmambetov بازی می کند. به عنوان تهیه کننده ، وقفه بزرگ او با فیلم های Screenlife Unfriended (فیلم غیر دوستانه) همراه بود که توسط Universal برداشت شد و حدود 65 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت – با بودجه 1 میلیون دلار ، و Debra Messing و John Cho Searched توسط Sony Pictures انتخاب شد و ساخت 75 میلیون دلار با بودجه حتی کمتر. با پروفایل ، یک گورو فیلم سازی دیجیتال اولین بار به عنوان کارگردان Screenlife فعالیت می کند. این فیلم توسط بریت پولتون (آنها که به دنبال آنها می آیند) و تیمور بکامبتوف و اولگا کارینا نوشته شده است و بکمامبتوف و خرینا تهیه کنندگان زیر آگهی Bazlevs و ایگور تسای تهیه کننده اجرایی از Interface Films هستند.

پروفایل در جشنواره فیلم برلین در سال 2018 با دریافت نظرات منتقدان و جایزه تماشاگران برای اولین بار به نمایش درآمد و در همان سال در SXSW همان جایزه را گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *