دسته‌ها
دانلود فیلم

مقاله ویدئویی – فقط تا به حال یک جیمز باند وجود داشته است: شرح حال 007 Nerd

در حالی که من دوست دارم آن را تصور کنم جیمز باند من یک اسم مستعار برای هر 007 جدید است ، من از این روش دیدن فیلم های باند دوست دارم تا یک داستان بزرگ را بازگو کنم. فیلم را از IGN در زیر مشاهده کنید.

با وجود No Time to Die و نوبت آخر دانیل کریگ به عنوان جیمز باند در افق ، حق رای 007 وارد دهه 7 خود می شود. از اولین حضور شون کانری در دکتر نه ، از طریق هفت اثر راجر مور در حق رای دادن و اجرای ضربه و ضرب و شتم پیرس بروسنان از Goldeneye به Die Another Day ، نماینده عالی مخفی وی اعلیحضرت شاهد چندین مورد مختلف M و Q و Moneypenny بود. سالها ، اما آیا جیمز باند در این سالها متفاوت بوده است؟ این تئوری طرفداری مبنی بر اینکه جیمز باند: 007 یک کدگذاری است ممکن است ساده ترین اشتراک برای عضویت در آن باشد ، اما روشی دیگر ، متزلزل نشده برای تماشای حق رای دادن وجود دارد. به ترتیب زمانی که انگار او تمام وقت همان فرد بوده است.

بنابراین در اینجا تمام تئوری های طرفداران ، جهش های منطقی و توهمات کلی شما برای لذت بردن از جیمز باند در “جاسوسی با انگشت کوانتوم اعلیحضرت” و دریافت پاسخ به تمام واضح ترین سؤالات شما وجود دارد.

چگونه شما از حضور Q جودی دنچ در آنجا برای پیرس و دانیل حساب می کنید؟ یا برنارد لی که برای شان ، راجر و جورج لازنبی در آنجا حضور دارند؟ یا همه افراد مختلفی که ارنست استاورو بلوفلد را بازی کرده اند؟ یا این واقعیت که باند ازدواج کرد و بلافاصله بیوه شد؟ درباره بازیگری که در نقش های مختلفی مثل چارلز گری تجدید چاپ می شود ، چطور؟

این در مورد بهترین فیلم های جیمز باند یا بدترین فیلم های جیمز باند نیست ، بلکه فقط 25 فیلم ، 6 بازیگر و تقریبا 60 سال حق رای دادن فرصت زیادی برای کار در اختیار دارند تا به معنای تاریخشناسی کاراکترها باشد. به ما اطلاع دهید که شما در نظرات در مورد جدول زمانی فکر می کنید!

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Blu-ray: Pulse - "برخی از مجموعه های تعلیق درخشان درخشان"

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *