دسته‌ها
دانلود فیلم

موسیقی متن Ghoulies ، Troll و TerrorVision با نسخه محدود وینیل رنگی منتشر شد

سوابق WRWTFWW در حال انتشار موسیقی متن فیلم های ترسناک کمدی دهه 80 هستند Ghoulies ، ترول و TerrorVision در تاریخ 20 نوامبر وینیل رنگی محدود در سراسر جهان. هر سه امتیاز کار آهنگساز است ریچارد باند (احیا کننده، ترنسرها، استاد عروسک) و ما اخیراً به آنها چرخیدیم.

WRWTFWW برچسب ضبط شده هر سه امتیاز بسته های عاشقانه ساخته شده با آستین دروازه با گالری فیلم کامل ، کمربند OBI ، برچسب های فروشگاه تصویری تصادفی و یادداشت های کامل آویز توسط Richard Band را ارائه می دهد.

امپایر پیکچرز که توسط چارلز باند تهیه کننده و کارگردان در سال 1983 تاسیس شد ، به سرعت به خاطر آثار کلاسیک کمدی ترسناک ساخته شده در طول عمر کوتاه اما افسانه ای خود مشهور شد. با جلوه های ویژه وحشی ، شوخ طبعی ظالمانه و اکشن ترسناک فوق العاده غولها، ترول و TerrorVision سه نفر از بهترین تصاویر امپایر پیکچر بودند و در هرکدام نمره فراموش نشدنی توسط برادر ریچارد بند برنده جایزه چارلز ارائه شد.

غولها دارای موسیقی متن کامل و اصلی برش نخورده ، که برای اولین بار در دسترس است ، در نسخه محدود 180 گرمی وینیل رنگی فشار داده شده است و شامل یک جایزه 7 اینچی با نمایش “رقص با یک هیولا” و “تسلیم” از Fela Johnson است که در فیلم شنیده می شود.

غولها ممکن است یک فیلم احمقانه باشد اما امتیاز باند یک آرایش ارکسترال است. از راهپیمایی Elfman-y “عناوین اصلی” – با کوبه و رشته فرنگی آن که برای رشته های جاروبرقی هوا پیش از فرود آمدن طبل های آشفته در کنار برنج فوری و خطرناک می شکند –

فیلم پیشنهادی  کارت شمارنده پول شرودر ، با بازی در نقش اسکار اسحاق ، توسط Focus Features برداشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *