دسته‌ها
دانلود فیلم

میشل رودریگز و جاستیس اسمیت به فیلم Dungeons & Dragons می پیوندند

میشل رودریگز (فیلمهای سریع و خشن) و عدالت اسمیت (کارآگاه Pokemon Pikachu) قرار است در کنار هم بازی کند کریس پاین در اقتباس فیلم جدید Dungeons & Dragons ، حق رای دادن بازی محبوب Hasbro از Wizards of the Coast. Hasbro / eOne و Paramount به طور مشترک این ویژگی را تولید و تأمین مالی می کنند که eOne در انگلیس و کانادا و Paramount در سایر نقاط جهان توزیع می شود.

جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دلی کارگردانی و نوشتن متن بر اساس پیش نویس توسط مایکل جیلیو. جرمی لاتچام از طریق معامله خود با استودیوی eOne ، بازوی سرگرمی Hasbro ، در حال تولید است. برایان گلدنر Hasbro’s نیز تولید می کند.

جزئیات پیرامون آخرین بازی در مورد بازی همچنان در معرض خطر قرار گرفته است ، اما من تصور می کنم که آنها شامل سیاه چال ها و / یا اژدها می شوند … اگرچه دانستن راهی که هالیوود گاهی اوقات می رود ، همیشه این احتمال وجود دارد که هیچ یک از این موارد در بازی نهایی نباشد فیلم

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید Monster Hunter را تماشا کنید

Dungeons & Dragons یک حق رای دادن در زمینه سرگرمی های فانتزی است که با تخیل داستان نویسان در سراسر جهان تقویت می شود. بیش از 40 میلیون طرفدار از زمان انتشار اولین 46 سال پیش D&D با آنها ارتباط برقرار کرده اند یا بازی کرده اند ، از جمله از طریق بازی های ویدیویی و سرگرمی های جریان مستقیم در Twitch و YouTube.

من تعداد زیادی Dungeons and Dragons را بازی می کنم و از طریق برخی از فیلم های قبلی مبتنی بر بازی رنج برده ام. من واقعاً امیدوارم که آنها این فیلم را درست یا حداقل نیمه مناسب داشته باشند ، اما تاکنون واقعاً آن را احساس نمی کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *