دسته‌ها
دانلود فیلم

میک گاریس با خوابگردانها ، استیون کینگ و مصاحبه با جیمی هندریکس صحبت می کند

میک گاریس یک کارگردان ، فیلمنامه نویس ، تهیه کننده ، مجری برنامه ، رمان نویس ، بازیگر گاه به گاه ، و سر صحبت مستند ترسناک است – و حتی در یک نادر واقعی خواننده اصلی بود ، “یک گروه پرو-راک با شوخ طبعی” پرهای اسب (بعد از فیلم برادران مارکس) به دهه ‘۰ بازگشت. گاریس بیشتر به خاطر رشته خود شناخته شده است استفان کینگ سازگاری ، از جمله خواب گذاران، غرفه و اقتباس از سری مینی سریال درخشان، که با توجه به جایگاه فیلم کوبریک یک حرکت پر سر و صدا بود.

او نویسنده اصلی فیلم مورد علاقه دائمی هالووین بود Hocus Pocus، و گاریس همچنین به عنوان مغز متفکر شناخته شده است استادان وحشت مجموعه های گلچین ، که از شام های سالانه او شروع می شود ، تقریباً دو دهه است که از این ژانر میزبان کارگردانان است.

در کنار کار فیلم / تلویزیون ، او نویسنده ای منتشر شده است ، با جدیدترین کتاب خود گلچین داستان کوتاه خود ، These Evil Things We Do: The Mick Garris Collection. از سال 2017 او همچنین با پادکست عالی مصاحبه خود آنلاین بوده است ، پس از مرگ. طی چند ماه گذشته کمی متوقف شده است ، اما قسمت های جدید به زودی کاهش می یابد. من درمورد انجام مصاحبه با میک در ارتباط بودم تا با انتشار Blu-ray ویدئو Eureka در ارتباط باشم خواب گذاران (بررسی ما در اینجا) ، و همچنین جایزه Lifetime Achievement Award وی از جشنواره ژانر منچستر گریمفست. در اینجا آنچه رخ داده است.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Blu-ray: The Nightingale - "کاملاً کنار هم قرار بگیرید"

چگونه می توانید با قفل در L.A کنار بیایید؟

من یک سال در ساختن The Stand زندگی کردم! می دانید ، در واقع ، من می نویسم ، من پادکست را از راه دور انجام می دهم ، بنابراین زندگی من خیلی تغییر نکرده است – به جز اینکه من تولید نمی کنم. بنابراین با توجه به Armageddon ، بسیار خوب عمل می کنید. همچنین به شما این فرصت را می دهد تا روی پروژه هایی کار کنید که شاید وقت خود را صرف انجام آنها نکرده باشید ، پروژه های خاص خود که می خواهید انجام دهید اما اغلب وقت ندارند.

فیلم های ترسناک گربه سان مورد علاقه شما کدامند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *