دسته‌ها
دانلود فیلم

ناتالی پورتمن و لوپیتا نیونگئو برای بازی در فیلم Lady in the Lake برای Apple TV +

سیب سفارش مستقیم به سری را برای داده است بانو در دریاچه، یک سری محدود جدید به کارگردانی و نویسندگی مشترک آلما هارل که با برندگان جایزه اسکار همبازی خواهد شد ناتالی پورتمن و لوپیتا نیونگو هر سه زن به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار یکدیگر فعالیت خواهند کرد دران رایان، چه کسی با همکاری Har’el که نویسنده خلبان است ، مجموعه را خلق و نویسندگی می کند.

“بانوی در دریاچه” اقتباسی از است Laura Lippman’s رمان پرفروش نیویورک تایمز به همین نام. این سریال محدود در دهه 60 بالتیمور اتفاق می افتد ، جایی که یک قتل ناشناخته مادر خانه دار و مادر مادی شوارتز (پورتمن) را مجبور می کند زندگی خود را به عنوان یک روزنامه نگار تحقیقی دوباره اختراع کند و او را در یک دوره برخورد با Cleo Sherwood (Nyong’o) قرار دهد ، یک زن شاغل ، مادر بودن را دستکاری می کند ، مشاغل زیادی و تعهدی پرشور برای پیشبرد برنامه مترقی سیاه بالتیمور

“بانوی در دریاچه” به تهیه کنندگی Crazyrose و Bad Wolf America ، توسط مجری Har’el در کنار تهیه کننده شریک Christopher Leggett از طریق شرکت تولیدی جدید خود ، Zusa ، تولید می شود. پورتمن و نیونگو علاوه بر بازیگری ، در كنار شریک تهیه كننده پورتمن ، سوفی ماس ، به عنوان تهیه كننده اجرایی سریال فعالیت خواهند كرد. همچنین مدیران Crazyrose ، ژان مارک والی و ناتان راس به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهند کرد و جولی گاردنر نیز به عنوان مدیر اجرایی برای فیلم Bad Wolf America فعالیت خواهد کرد. نویسنده لورا لیپمن و دره رایان نیز تهیه کنندگی اجرایی پروژه را بر عهده دارند. محتوای Endeavor استودیو است.

“بانوی در دریاچه” اولین ورود ناتالی پورتمن به تلویزیون و همچنین اولین پروژه تلویزیونی آلما هارل است. آخرین فیلم هارل ، “پسر عسل” ، جایزه ویژه کارگردانی و چشم انداز Sundance 2019 را برای او به ارمغان آورد ، چهار نامزد دریافت جایزه روح مستقل از جمله بهترین کارگردانی را دریافت کرد و او را به عنوان اولین زنی برنده جایزه DGA برای اولین بار کرد فیلم بلند زمان. او همچنین اولین زن در تاریخ جوایز DGA است که هم برای کارگردانی تجاری (2018) و هم برای کارگردانی داستانی (2020) نامزد شده است.

فیلم پیشنهادی  آلدن Ehrenreich در تریلر برای اقتباس جدید تلویزیون از رمان Aldous Huxley وارد دنیای شجاع جدید می شود

“بانوی در دریاچه” به لیست رو به رشد سریال های تلویزیونی برنده جایزه Apple TV + ، از جمله گلدن گلوب و چندین جایزه منتقدان “Ted Lasso” برنده می شود. سریال “The Morning Show” ، برنده جایزه Emmy ، Critics Choice و SAG و جایزه Golden Globe ، برنده جایزه. NAACP Image برنده جایزه “حقیقت گفته شود” ؛ و همچنین مجموعه های مورد انتظار از جمله “فیزیکی” ، یک درام جدید از خالق آنی وایزمن ، و بازیگر و مجری تهیه شده توسط رز برن. “داستان لیسی” با بازی و تهیه کنندگی جولیان مور ، برنده جایزه اسکار ، ساخته استیون کینگ و تهیه کننده مجری J.J. آبرامز “کوچک شدن درب بعدی” ، با بازی ویل فرل و پاول راد. “WeCrashed” با بازی و تهیه کنندگی اجرایی آکادمی ، گلدن گلوب و برندگان جایزه SAG آن هاتاوی و جارد لتو. “پنج روز در یادبود” از برنده جایزه اسکار جان ریدلی و برنده جایزه امی کارلتون کیوز. و “Roar” ، سری جدید گلچین با محوریت زنانه از سازندگان لیز فلاویو و کارلی منش و تهیه کنندگان اجرایی نیکول کیدمن و برونا پاپاندرا.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF Associate آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *