دسته‌ها
دانلود فیلم

نتفلیکس معامله بزرگی را برای دو دنباله سریال Knives Out ریان جانسون انجام می دهد

می دانستم ریان جانسون و دانیل کریگ در حال بازگشت به دنباله ای برای 2019 بودند چاقوها بیرون، اما معلوم است که فیلم سوم نیز وجود خواهد داشت. همچنین به نظر می رسد نت فلیکس با جانسون برای هر دو فیلم معامله می کند که 400 میلیون دلار ارزش دارد!

این مبلغ زیادی است و طبق Deadline ، این یکی از بزرگترین معاملات فیلم های جریان ساز در تاریخ خواهد بود. جانسون ، که نسخه اصلی آن را نوشت ، دنباله ها را نوشته و با رام برگمن ، شریک زندگی خود ، تهیه کنندگی می کند

ظاهراً حراج بین اپل ، نتفلیکس و آمازون برگزار شد و به نظر می رسد که نتفلیکس برنده شد. از آنجا که فیلم اصلی 40 میلیون دلار هزینه داشته و بیش از 311 میلیون دلار هزینه در بر داشته است ، می توانید ببینید که چرا یک جنگ پیشنهادات بر سر آن وجود دارد.

فیلم پیشنهادی  یک جنگ جدید LEGO Star A-Wing در راه ما قرار دارد

من از فیلم اول لذت بردم و احساس می کنم نقاط قوت جانسون بیشتر از این که در کهکشان بسیار دور واقع شود ، مربوط به این نوع از رازهای رمز و راز زمین است. بروید فیلم مدرن نوآر 2005 او را بررسی کنید ، آجر.

فیلمبرداری فیلم اول ژوئن امسال در یونان آغاز می شود و بازیگران آن بلافاصله آغاز می شوند. تصور می کنم ، جدا از دانیل کریگ ، این یک بازیگر کاملاً جدید از شخصیت ها باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *