دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه اسباب بازی داغ اسباب بازی های داغ اسباب بازی Boba Fett ، نگاهی کامل برای هر شکارچی فضل است

امسال چهلمین سالگرد جشن است جنگ ستارگان: امپراتوری اعتصاب به عقب™ ، فیلمی نمادین که دهه ها با داستان و شخصیت های خود مخاطبان جهان را به خود جلب کرده است. در سال 1979 ، پیش از آنکه فیلم سینمایی حتی در سینماها به چشم بیاید ، اشاراتی به شخصیت مرموز است بابا فت™ بر اساس آزمونهای اولیه لباس و رنگ آمیزی مشخص شد. بنابراین وضعیت افسانه ای در میان تصادفی پیرامون شکارچی فضل افسانه ای آغاز شد که بلافاصله پس از مشاهده او در فیلم پیشگام مورد علاقه بسیاری قرار گرفت!

Hot Toys در حال جشن گرفتن ستارگان جنگ: The Empire Strikes Back 40 سالگی با رویکردی بصری برای این مجموعه هیجان انگیز است. برای شروع این مجموعه ، Sideshow و Hot Toys خوشحال هستند که مقیاس ششم Boba Fett (نسخه رنگی پرنعمت) کلکسیونی را معرفی می کنیم که دارای رنگ های پر جنب و جوش است که با الهام از تفاسیر کلاسیک و بسته بندی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل به عنوان یک فوق العاده ویژه فقط در بازارهای منتخب موجود است!

فیلم پیشنهادی  ویل اسمیت و کوین هارت در بازسازی هواپیماها ، قطارها و اتومبیل بازی می کنند

شکل بسیار دقیق مقیاس ششم بر اساس آزمایشات اولیه لباس و با طراحی لباس های اولیه بابا فت ساخته شده است. این برنامه کاربردهای رنگی دقیق روی کلاه ایمنی و زره پوش Mandalorian ، لباس زیر زیبا ، تفنگ بلستر و تپانچه ، jetpack نمادهای Boba Fett و پایه شکل را نشان می دهد.

جشن 40 سال از جنگ های ستارگان: Empire Strikes Back با این Boba Fett (نسخه رنگی پرنعمت) در مجموعه مجموعه جنگ ستارگان به نمایش درآمد.

قیمت آن 255 دلار است بنابراین در قسمت پایین محدوده قیمت Hot Toys قرار دارد و می توانید آن را از قبل سفارش دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *