دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD آمریکا: The Wind Rises ، مجموعه آلفرد هیچکاک ، مجموعه Stephen King ، Killing Eve ، Succession ، Weathering With You و موارد دیگر

مجموعه کلاسیک آلفرد هیچکاک (4K Ultra HD) – قالب 4K Ultra HD تاکنون تعداد کمی نسخه کلاسیک داشته است ، اما در بیشتر موارد ، برای نمایش فیلم های براق جدید استفاده شده است. این هفته ، مجموعه فوق العاده ای از بهترین فیلم های همه زمان ها در قالب جدید به دست ما رسیده است و من نمی توانم خوشحال تر باشم. مجموعه کلاسیک آلفرد هیچکاک شامل چهار مورد از محبوب ترین و تأثیرگذارترین فیلم های هیچچ است: روانی (در یک لحظه بیشتر در مورد آن) ، سرگیجه، پنجره عقب، و پرنده ها. هر فیلم هم در 4K Ultra HD و هم در Blu-ray گنجانده شده است ، بنابراین حتی اگر تا 4K ارتقا نیافته باشید ، باز هم ارزش انتخاب مجموعه را دارد. آنچه جالب است این است که یک برش تئاتری وجود دارد روانی شامل و همچنین آنچه ظاهراً به “استاندارد” برش استفاده شده در انتشار ویدیوهای خانگی در 50 سال گذشته تبدیل شده است. این فیلم فیلم خیلی متفاوتی نیست ، اما دیدن فیلم با چند تغییر اینجا و آنجا هنوز هم جالب است. هر فیلم دارای یک تجربه شنیداری و شنیداری بهبود یافته در کیفیت 4K است ، اگرچه به دلیل قدیمی بودن فیلم ، این یک انقلاب کامل نیست. هنوز هم ، هر فیلم کمی واضح تر ، کمی روشن تر و کمی رنگارنگ تر به نظر می رسد (به جز روانی، که به وضوح در سیاه و سفید است). هر دیسک دارای ویژگی های اضافی است (به نظر نمی رسد Universal آنها را در فیلم های دیجیتال به عنوان موارد دیجیتالی اضافی گنجانده باشد ، که بسیار ناامید کننده است) ، و مجموعه به طور کلی زیبا است. این یکی از موارد مورد علاقه طرفداران هیچکاک است.

https://www.youtube.com/watch؟v=DTJQfFQ40lI

مجموعه 5 فیلم Stephen King – این مجموعه Blu-ray جدید جالب است. به آن می گویند مجموعه 5 فیلم، ولی غرفه در واقع یک مینی سریال است ، بنابراین در اینجا کمی پول اضافی خواهید گرفت. و گرچه بسیاری از اقتباس های استیون کینگ در آن جا وجود دارد که تقریباً غیرممکن است که همه آنها را در یک جعبه قرار دهید ، اما این یک معامله کمی کیف است. من عاشق غرفه مینی سریال ، منطقه مرده یک کلاسیک مهیج است ، و گلوله نقره ای کمدی / هیجان انگیزی گرگ نما با بازی کوری هایم است که 80s t جالب است ، اما به طرز خوبی. سپس هر دو نسخه را دریافت می کنید حیوان خانگی سمینار، هیچ یک از طرفداران خیلی بزرگ آنها نیستم. بنابراین ، ارزش بسیاری از این مجموعه به این بستگی دارد که کدام فیلم را دوست دارید و کدام یک را دوست ندارید ، و چه تعداد در هر گروه قرار می گیرد. هنوز هم با پرداخت کمتر از 30 دلار ، بحث با چهار فیلم و یک مینی سریال ، همه در Blu-ray دشوار است. ارزش این را دارد که حداقل طرفدار… آه ، من می گویم سه پنجم از مطالب موجود است.

فیلم پیشنهادی  Fifth Element لوک بسون دارای ترمیم 4K بوده است

https://www.youtube.com/watch؟v=P5zc6ZLNCek

باد بلند می شود – این یک نسخه جدید از فیلم است که قبلاً در ویدئوی خانگی قرار داشته است ، بنابراین طرفداران Studio Ghibli این نکته قابل توجه است اما بیشتر اگر قبلاً مالک آن نیستید. باد بلند می شود یک درام در مورد مرد جوانی است که هواپیما طراحی می کند و او را از کودکی پر از خیال تا بزرگسالی که توسط عشق و بیماری تحمل می شود دنبال می کند. بازیگران صدای آمریکایی شامل جوزف گوردون-لویت ، جان کرازینسکی و امیلی بلانت هستند و همه آنها کاملاً عالی کار می کنند. اکنون ، این خبری نیست ، همانطور که قبلاً بارها آن را بیان کردم ، اما طرفدار اکثر فیلم های استودیو گیبلی نیستم. من می خواستم به این یکی فرصت بدهم (نسخه جدید شامل Blu-ray و DVD است و دارای ویژگی های اضافی فوق العاده ای است) ، بنابراین آن را در دستگاه پخش Blu-ray خود فرو بردم. و بی درنگ از اشک خسته شدم. من فقط نمی فهمم که مردم در مورد این فیلم ها خیلی دوست دارند. بله ، زیباست انکار نمی شود که انیمیشن برجسته است. اما این فیلم دو ساعته است ، رسیدن به هر جایی برای همیشه لازم است و من هرگز آن را خیلی جالب ندیدم. هنوز هم ، اگر طرفدار باشید ، در کل یک بسته خوب است.

https://www.youtube.com/watch؟v=imtdgdGOB6Q

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *